دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
27 آوریل 2018 ، ساعت 14:16 1,863 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39895
فرماندار آستانه اشرفیه :

باید به نعمت هایی چون سلامتی ، هوای پاک و زمین عاری از آلودگی بی توجه نباشیم

فرماندار  آستانه اشرفیه در پایان تور دوچرخه سواری پارک ملی خشکی – دریایی بوجاق   گفت: باید به نعمت هایی چون سلامتی ، هوای پاک و زمین عاری از آلودگی   بی توجه نباشیم

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن تقدیر از همه عوامل برگزاری تور دوچرخه سواری استان و شهرستان  اظهار کرد : از همه کسانی که باعث شدند فضایی ایجاد شود که دوستان ورزشکارو خوب استان  به طبیعت بیایند واز هوای پاک و زیبا  بهره ببرند و در کنارش به ورزش همگانی بپردازند تشکر ویزه داشته باشم .

وی با بیان اینکه گاهی ما به نعمت هایی که داریم بی توجه هستیم افزود : همه ما  به هنگام سلامت به نعمت وجودی خود فکر نمی کنیم و خدای ناکرده  اگر مشکلی در چشم و قلب ایجاد شود آن گاه به ارزش سلامتی پی خواهیم برد .

فرماندار آستانه اشرفیه ادامه داد: گاهی شیوع یک بیماری که ناشی از بی توجهی  و آلودگی های محیط زیستی  است انسان را نیز در معرض خطر قرار می دهد.

وی با تصریح این نکته که باید از نعمت های موجود الهی بهره ببریم خاطر نشان کرد :   برای خود و نسل های  آینده باید تلاش کنیم و توجه داشته باشیم  که چه چیزهایی  محیط زیست را سالم  و چه چیزی اخلال در سیکل و نظم  طبیعت ایجاد می کند  تا اژ آنها پرهیز کنیم.

وی در پایان گفت: از اینکه در کنار شهروندان و مهمانان استانی لحظاتی خوشی داشتیم  تشکر می کنم و با تداوم این نوع برنامه  ها ما هم تلاش می کنیم با تهیه یک دوچرخه در کنار سایر عزیزان بتوانیم در چنین تورهای  دوچرخه سواری  شرکت کنیم .

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. محمد :

    ممنون که مطلب در مورد پارک ملی بوجاق گذاشتین.ولی در مورد پارک ملی ام میگفتین که کجای شهرستان هست..ممنون