پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 آوریل 2018 ، ساعت 21:46 2,147 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39354
به هنگام بازدید از کمپ معتادان واقع در روستای گوهردان ؛ فرماندار آستانه اشرفیه:

باید تلاش کنید که از منجلاب غول اعتیاد خود را نجات دهید

فرماندار آستانه اشرفیه به هنگام بازید از کمپ ندای دوباره زندگی در روستای گوهردان و در جمع گروهی از معتادان در حال ترک از مواد مخدر گفت: باید تلاش کنید که از منجلاب غول اعتیاد خود را نجات دهید
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه مجموعه شهرستان شما را به عنوان یک پتانسیل می بیند اظهار کرد : شما که با هر دلیلی گرفتار غول اعتیاد شدید از این منجلاب بیرون کشیده شوید و به خانواده و جامعه برگردید.

وی افزود : الحمدالله آموزش های لازم در اینجا به شما داده می شود و یک نکته ای که وجود دارد که به شما کمک می کند تا سالمتر به جامعه برگردید این است که باید خودتان اراده کنید و اگر این اراده در شما نباشد همه کشور هم کمک کنند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و باید این اراده در شما وجود داشته باشید
حیدری تاکید کرد : باید با الگو گرفتن از کسانی که از غول اعتیاد رهایی یافته اند عزم خودتان جزم کنید و بعد هم به سلامتی به زندگی برگردید.
وی اظهار امیدواری کرد که با تلاش های همه عوامل شهرستان جامعه ما عاری از معتاد گردد و جوانان ما در اوج آمادگی به اصلاح امورزندگی خود بپردازند.
رئیس اداره بهزیستی نیز با توجه به بهبودی معتادان در این کمپ گفت: بسیاری از افرادی که در این کمپ بودند پس از طی سه دوره ۲۱ روزه و پاک شدن از مواد مخدر جذب گروه های « ام – ای »یا گروه های دارنده می شوند .
هادی قیاسی افزود : برای ایجاد اشتغال افرادی که از این کمپ رفتند با توجه به الولویت ها و افرادی که از سوی کمپ به بهزیستی معرفی می شوند برای آنان سال گذشته توانستیم به ۶۹ نفر وام خود اشتغالی در ابعاد مختلف از جمله راه اندازی دامداری ، مکانیکی ، باشگاه بدن سازی و … در اختیار آنان قرار دهیم .
فرمانده نیروی انتظامی استانه اشرفیه نیز گفت: خیلی خوشحالم که یک چنین مکانی با حمایت فرماندار شهرستان راه اندازی شده است که افراد به هر دلیلی گرفتار اعتیاد شدند در اینجا به اصلاح خود بپردازند و پاک شوند وبار دیگر به جامعه برگردند.
سرهنگ عیسی روشن قلب افزود : گسترش اعتیاد در جامعه توطئه دشمن برای نابودی جوانان ما بوده است زیرا شما جوانانی که اینجا هستند جایگاه تان در چنین مکان هایی نیست
وی ادامه داد: تا شما اراده نکنید از دام این افیون و غول اعتیاد نجات نخواهید یافت زیرا نباید هیچ گونه وابستگی به جز خدا و ارزشهای دینی به اعتیاد که باعث گرفتاری های شما است نداشته باشید.
فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه با بیان اینکه نیروهای که اینجا هستند د ارای پتانسیل بسیار بالایی دارند و باید در خدمت خود و خانواده و جامعه باشند افزود : بسیاری از شما می توانید دارای یک زندگی شرافتمندانه در جامعه باشید و این آرزوی همه ما است
گفتنی است کمپ «ندای دوباره زندگی» دارای ۴۵ نفر معتاد به انواع مواد مخدر است که در حال ترک اعتیاد در یک بازه سه دوره ای ۲۱ روزه هستندذ و اموزش های لازم برای حضور در جامعه و زندگی سالم به انان ارائه می شود.
این کمپ از آغز فعالیت خود توانسته است بالای ۵۰۰ نفر از معتادان را اصلاح و به جامعه برگرداند که جوان ترین معتاد ۱۰ ساله و پیر ترین آنها ۸۰ ساله بوده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است