دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
15 آگوست 2018 ، ساعت 10:04 417 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42835

با احکام سالاری؛ انتصابات جدید از سوی استانداری گیلان

با صدور احکامی از سوی استاندار گیلان سرپرست ادارات کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان لنگرود و بخشدار رحیم آباد منصوب شدند.

به گزارش جلال شرق،دکتر مصطفی سالاری در احکام جداگانه ای سید جلال سید محمدی را به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، محمدرضا محمدی فتیده را به عنوان سرپرست اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری، محمد رنجبر نیاول را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان لنگرود و فرشاد شریفی را به عنوان بخشدار رحیم آباد منصوب کرد.

پیش از این انتصاب سید جلال سیدمحمدی و محمدرضا محمدی فتیده به ترتیب به عنوان معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تالش و لنگرود و محمد رنجبر نیاول به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان لنگرود مشغول خدمت بودند.

همچنی فرشاد شریفی دبیر مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی شاخه گیلان و دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان در سالهای  ۹۴ و ۹۵و ۹۶ است. وی از سال ۸۴ با با پست کارشناسی به استخدام در وزارت نیرو آمد و از جمله مدیران توزیع برق گیلان است. شریفی همچنین مسئول کمیته مراسم وسخنرانی ستادمرکزی انتخابات دکترحسن روحانی سال ۱۳۹۶ استان گیلان را بر عهده داشت و از نیروهای جوان حامی دولت محسوب می شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است