یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۴ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۹:۴۴ 927 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47001
شهردار آستانه اشرفیه؛

با تخصیص اعتبارات از محل بازآفرینی ، اتفاقات خوبی در شهرستان رقم خواهد خورد

شهردار آستانه اشرفیه در نشست اعضای کمیته ساماندهی کالبدی ؛ زیر ساختی و میراث فرهنگی اعلام کرد : با تخصیص اعتبارات خوب ستاد باز آفرینی استان ، اتفاقات خوبی در شهرستان رقم خواهد خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، محمد دانش شکیب با اشاره به اعتبارات در نظر گرفته شده برای ستاد باز آفرینی در بافت فرسوده شهری  گفت: امیدواریم طی هفته های آینده شاهد اجرای پروژه های خوبی در بافت فرسوده شهری باشیم و مردم شهر ، این تغییرات را احساس کنند.

ساماندهی بازار جلالیه شماره ۱ و بهسازی پیاده راه میدان معین تا میدان حرم ازدیگر نکاتی بود که شهردار آستانه اشرفیه به آن اشاره کرد و اظهار داشت: آستانه اشرفیه به دلیل داشتن ۲ بازار سنتی و قدیمی در ایام  دوشنبه و پنجشنبه هر هفته ؛ باعث شده که دستفروشان در پیاده رو ها بساط خود را پهن و شهرداری برای رونق بازار جلالیه شماره ۱ در صدد ساماندهی آنان در این بازار است.

شهردار آستانه اشرفیه ناهمواری در کف پوش پیاده روی حرم تا میدان معین ، سد معبر دستفروشان و مغازه داران و خطر آفرینی بعضی از درختان را از مشکلات پیاده روی معین تا حرم نامید و اظهار امیدواری کرد با طراحی که در حال انجام است  مبلمان شهری این مسیر تغییر و بسترهای مناسب در این پیاده رو فراهم شود.

رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به اقدام مشترک شورای شهر، شهرداری ، فرمانداری و استان در طرح بازگشایی میدان حرم تا فردوسی گفت: در بهسازی مسیر ما هیچگونه بحث جابجایی آب ، برق ، گاز ، مخابرات نیستو موضوع بخشی از فاضلاب سنتی که به صورت آجر چینی است باید تدابیری اندیشیده شود.

در ادامه این نشست رئیس اداره محیط زیست ضمن خرسندی از اجرای زیر ساخت ها  و بهسازی شهری اظهار امیدواری کرد که شهرداری در اجرای پروژه ها شهری وبتواند شرایط زیست محیطی به ویژه در بخش فاضلاب شهری و فضای سبزرا رعایت کند

جعفر میرزایی با اشاره به فصل زمستان وریزش برف و وارد شدن خسارات به بخش زیر ساختی از جمله برق شهری توسط درختان چنار کنار خیابان گفت: محیط زیست همیبشه در کنار مردم و مسئولین است و جا دارد شهرداری نسبت به  حرس شاخ و برگ درختان  و حفظ آنان  در سطح شهر در فصل زمستان اقدام کند.

پس از توضیحات روسای ادارات شبکه بهداشت و درمان ، برق ، گاز ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و معاون آب و فاضلاب ، فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به اثرات مثبت برنامه ریزی  گفت: ما هرزمان که در اجرای پروژه ها ، برنامه ریزی داشته ایم در آن کار و پروژه موفقیت به دست آوردیم .

رحیم حیدری  هدف از برگزاری کمیته باز آفرینی شهری را ، حل مشکلات مردم و شهروندان با تلاش های مدیران شهرستان برشمرد و اظهار امیدواری کرد اعضای کمیته با اشراف بر موضوعات دستور جلسه نسبت به شناسایی و ارائه پیشنهادها در نشست های بعدی اقدام کنند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. محمدرضا :

    باید صبر کردو مشاهده کرد که چقدر محقق خواهد شد