چهارشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۸:۵۷ 1,069 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47782
دادستان کل کشوردر مراسم یادواره 426 شهید شهرستان آستانه اشرفیه ؛

با تفکر غربگرایی نخواهیم توانست و نخواهند توانست و نه می توانند در جنگ اقتصادی پیروز شوند.

دادستان کل کشور عصر امروز در مراسم یادواره ۴۲۶ شهید گلگون کفن شهرستان آستانه اشرفیه گفت: تمام  فریادمان به مدیران مستقیم فضای مجازی این است که فضای مجازی دشمن را مدیریت کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری با اشاره به آیاتی از سوره مبارکه ابراهیم  و تبیین واژه «طیبه » گفت: خداوند برای این که حقیقت مطلب در ذهن مان به طور ملموس درک شود آن را در قالب یک مثل طرح موضوع می کند  زیرا خداوند بشر را برای هدف و غایت نهایی آفریده است.

حجت الاسلام منتظری  با اشاره به تحمیل سه جنگ صفین ، نهروان و جمل بر امیر المومنین علی ( ع ) اظهار کرد : پس ازشهادت مولی علی ( ع ) ، اسلام از مسیر حقیقی خود خارج شد به طوری که تمام اولاد آن امام تحت ستم و جور حاکمان زمانه خود بودند و یا در زندان به سر می بردند و به شهادت رسیدند.

دادستان کل کشور  با اشاره به  پشتبانی مردم از امام و هزینه دادن مردم  در راه آرمان های انقلاب اظهار کرد : نمی توان هم تابع نور بود و هم تابع ظلمت ، اما مردم راه نور و راه امام را در پیش گرفتند و بر ظلمت طاغوت در ۲۲ بهمن فائق آمدند.

وی به توطئه های دشمن بعد از پیروزی انقلاب از کودتای نوژه تا تحریک اقوام ایرانی پرداخت و افزود : دشمن وقتی از این عمل خود طرفی نبست  ، جنگ ۸ ساله را به ملت ایران تحمل کرد.

منتظری  دوران ۸ سال دفاع مقدس را مانند جنگ احزاب تشبیه کرد که در این جنگ امریکا ، شوروی ، دول شرق و غرب و مرتجعین منطقه  به میدان آمدند تا انقلاب را سرنگون کنند ولی مردم و جوانان ایستادند و دشمن کاری نتوانست پیش ببرد.

دادستان کل کشور جنگیدن ملت ایران برای رضای خدا را رمز موفقیت ایران دانست  که در راه استقلال و آزادی  خود  بیش از ۸۰۰هزار شهید ، جانباز و ایثارگر و آزاده تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه دشمن وقتی از جنگ نتوانست بر ایران و نظام اسلامی ما پیروز شود سنگرش را عوض کرد ولی استراتژی و راهبردش تغییر نکرد بلکه تاکتیکش را عوض کرد گفت: دشمن با ایجاد شبیخون فرهنگی در صدد ایجاد فساد در بین جوانان است  و در سه جبهه فرهنگی ، فضای مجازی و اقتصادی به جنگ تمام عیار ملت ایران آمده است.

دادستان کل کشور افزود : دشمن با استفاده از تلگرام ، اینستاگرام و… حداکثر استفاده را برای خالی کردن اعتقادات جوانان ما در ابعاد مسائل جنسی  به طور گسترده به کار گرفته است.

وی با بیان اینکه ما فریاد می زنیم فضای مجازی را مدیریت کنید بیان کرد :  بعضی از مسئولین ما را متهم می کنند و بحث فیلترینگ را مطرح می کنند

دادستان کل کشور با بیان اینکه آدرس غلط به مردم و جوانان ندهیم  خاطر نشان کرد : امروز دشمن با تغییر تاکتیک درفضای مجازی تمام توان خود را علیه پاکدامنی جوانان به کاربسته است.

وی خطاب به دولت و مدیران مستقیم فضای مجازی و وزیر ارتباطات گفت: خواسته ما به عنوان مدعی العموم این است که فضای مجازی را مدیریت کنید تا هرچه دشمن می خواهد در این فضا علیه جوانان ما به کار نبرد و اگر حرف ما منطقی است همکاری کنید و اگر نیست استدلال بیاورید.

دادستان کل کشور به مقوله جنگ اقتصادی پرداخت  و با بیان اینکه بخشی از مشکلات اقتصادی ناشی از دشمن و بخشی دیگر از ضعف مدیریت کشور است گفت: خطاب من به مسئولین اقتصادی و اجرایی این است از باب مدعی العموم ،  صدای مردم را برسانم و با روحیه انقلابی ، بسیجی و از خود گذشتگی و به فکر خود نبودن می توان در حوزه اقتصادی پیروز شد.

وی خاطر نشان کرد : با تفکر غربگرایی نخواهیم توانست و نخواهند توانست و نه می خواهند و نه می توانند در جنگ اقتصادی پیروز شوند.

دادستان کل کشور در پایان افزود : آنانی که در جنگ نظامی  ۸ سال دفاع مقدس  علیه دشمن پیروز شدند  امروز هم می توانند با همان افکار و اندیشه و ایده های دوران دفاع مقدس ، بر جنگ اقتصادی دشمن پیروز شد.

عکس : پارسا ذرعی

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است