شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
2 آگوست 2016 ، ساعت 19:16 1,676 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18951

با « شال ترس ممد » ۱ ( گزارش تصویری از اولین اجرای تمرین گروه )

نمایش «شال ترس ممد» که  از سال ۵۸ تاکنون با اجراهایی موفقی همراه بود باردیگر به کارگردانی سید وحید فخر موسوی و با اکثریت بازیکنان سه دهه قبل خود که در قید حیات هستند بار  دیگر  در میدان عمومی و فضای باز شهر آستانه اشرفیه در شهریور ماه بر روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش جلال شرق ، «شال ترس ممد » نماد مرد بیدار و سرزنده ایران زمین است که در حراست از منافع مملکت در حال مبارزه با استثمار گران زمانه است که در شکل و قالب های متعدد  برای به یغما بردن ثروت ملی به هر توطئه و ترفندی دست می زند .

«شال ترس ممد« در واقع زبان حال امروز دنیای استکباری است که به هر طریق در صدد اغوای ملت های منطقه برآمده و در مقابل قیام یک فرد به نمایندگی از یک ملت که در برابرش ایستاده و از منافع ملی مردم خود دفاع می کند با طرح و نقشه های متعدد می خواهد وی را تسلیم خود سازد.

«شال ترس ممد» نمایشی است که نسل های دهه اول انقلاب که هنوز به گستردگی امروز دست های خونین استکبار و در راس آنها امریکا  و انگلیس برای آنان   بوضوح آشکار نشده بود و شرق نیز به رهبری روسیه قدیم به حفظ منافع خود است و در این هنگامه «شالترس ممد » ندای هشدارو هشیاری ملت های آزاده را سر می دهد.

«شال ترس ممد» حاوی پیام و نکاتی است برای ما و نسل های آینده و اگر چه نویسنده متن آن را در سی و اندی سال پیش با تصویری زیبا از امریکای خونخوار ( در هیئت شغال ) آن را به تصویر می کشد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است