یکشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۱:۲۲ 1,128 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :45485
در کمیسیون پیشگیری از سرقت آستانه اشرفیه ،

بحث نظارت بر اماکن عمومی و سارقان سابقه دار مورد تاکید قرار گرفت.

در نشست کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان آستانه اشرفیه  ، نظارت بر اماکن عمومی و سارقان سابقه دار مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  در ابتدای این نشست  مهندس کاظم خواه دبیر کمیسیون پیشگیری از سرقت  فرمانداری آستانه اشرفیه  در خصوص پیگیری  مصوبات  این کمیسیون درباره آموزش بازاریان و اصناف ، نصب دوربین در کارخانجات ، نشست توجیهی با دهیاران  ، مدیران بانک ها و طلافروشان برای پیشگیری از سرقت گزارشی را به اعضا ارائه داد.

فرماندار  آستانه اشرفیه نیز ضمن تقدیر از تلاش های اعضای ستاد  گفت: آنچه که باعث آرامش بخشی جامعه و بازدارنده برای سرقت است مجهز بودن اماکن عمومی و فروشگاه های بزرگ به دوربین های مدار بسته است.

رحیم حیدری  ضمن تاکید بر بخشداران مرکزی و بندر کیاشهر  مبنی بر آموزش دهیاران  از آنان خواست ضمن هماهنگی با ادارات آب ، برق , گاز و مخابرات   اقدام لازم را برای کاهش سرقت اموال عمومی  به عمل آورند

وی تصریح کرد : بازدید میدانی مدیران و دهیاران از مکان های عمومی در سطح روستا ها و رفع نواقص می تواند  در کاهش سرقت موثر باشد.

سپس اعضای کمیسیون هریک در خصوص اقدام های انجام گرفته   گزارشی را از روند کار مطرح  و بر اقدام مشترک برای کاهش سرقت در سطح شهرستان به ویژه در  روستا تاکید کردند.

نماینده دادستان نیز در این نشست  با بیان این که اکثر دستگیر شدگان در بخش سرقت کسانی هستند که آلوده به مواد مخدرند  گفت:بحث نظارت  بر امکان، برای پیشگیری از  سرقت باید مورد توجه قرار گیرد

زین العابدینی  به نظارت بر افرادی که سابقه کیفری و سرقت دارند اشاره کرد و افزود : اگر فرد مجرم که قبلا سابقه سرقت داشته است احساس کند که بر وی و اعمالش نظارت می شود  از اقدام به سرقت خود داری می کند.

وی  آموزش و فرهنگ سازی را به همراه نظارت  از جمله مواردی برشمرد که در کاهش سرقت می تواند نقش موثری را داشته باشد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است