دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
21 دسامبر 2020 ، ساعت 18:42 112 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63985
فرماندار آستانه اشرفیه :

بدیهی ترین مطالبات جوانان، اشتغال است

فرماندار آستانه اشرفیه در پنجمین نشست ستاد جوانان شهرستان آستانه اشرفیه در سالن فرمانداری تشکیل شدگفت:بدیهی ترین مطالبات جوانان، اشتغال است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،حمید رضایی لاکسار با بیان هین که باید  به مطالبات و نیازهای جوانان  توجه اساسی داشت  افزود:ستاد جوانان یک وظیفه فرابخشی دارد وشایسته است اداره ورزش و جوانان از همه ظرفیت‌های موجود در اداره و بخش های شهرستان جهت برآورد نیاز جوانان استفاده کند و با سنجیدن ظرفیت ها وتوانمندی ها ، تخصصی پیگیر جدی مطالبات جوانان باشد.

وی در این نشست درخواست کرد که  دستگاه های متولی گزارش های خود در خصوص اقدامات وخدمات به جوانان از جمله اعطای تسهیلات، صدور مجوز و….به دبیر جلسه اداره ورزش و جوانان ارائه نمایند.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه قشر عظیمی از نیروی انسانی را جوانان تشکیل می دهند اظهار کرد؛ با توجه به ظرفیت جوانان، استعداد و توانمندی های آنها برای حل مشکلات شهرستان استان و حتی کشور می توان از ابتکارات ، نوآوری و مشاوره آنها جهت براورد نیازهای جوامان همه دستگاه‌های اجرایی همت داشته باشند.

دکتر رضایی درپاسخ به یکی از اعضای جلسه پیرامون ضعف و نیاز اساسی شهرستان دربخش تفریحات سالم که مطالبه بحق  مردم بخصوص جوانان است ، خواستار اقدامات و دستورویژه برای نیاز تفریحات سالم و فضای تفریحی در شهرستان شد.

وی درادامه خاطر نشان کرد که دربحث تفریحات سالم و فضای تفریحی، دستگاه های متولی فرهنگی و شهرداری گزارشی از اقدامات خودرا به اداره ورزش و جوانان ارائه دهند.

در پایان این نشست حکم ابلاغ مهدی رحیمی نژاد و سوگند ترومیده اعضای جدید ستاد ساماندهی شهرستان آستانه اشرفیه به آنها اعطا گردید

گزارش :هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است