دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
1 فوریه 2018 ، ساعت 16:40 1,937 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :37005
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

برای ایجاد ظرفیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان با امام‌جمعه در مسجد جامع این شهرستان گفت” متأسفانه فرهنگ‌سازی برای ایجاد ظرفیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام نگرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، رحیم حیدری بابیان اینکه متأسفانه ما ظرفیت شهرستان را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فراهم نکردیم اظهار کرد: اگر شهرستان از حیث پذیرش سرمایه‌گذار ظرفیت خود را بالا ببرد حتماً از سرمایه‌گذاری و اعتبارات این بخش مردم و شهرستان بهره‌مند خواهند شد

وی با اشاره به تلاش‌های مدیران در سطوح مختلف و اجرایی کردن آن‌ها گفت: در بعد اقتصادی، صنعت تلاش شود مشکلاتی که در باب صنعت است مرتفع کنند و با حضور در مراکز تولیدی و صنعتی و بانک‌های عامل مشکلات این واحدها را به حداقل برسانند.

در بعد کشاورزی و تلاش جهاد کشاورزی، بخشداران و آب منطقه‌ای، سایر موضوعات را پی گیری کنند و در بعد گردشگری تلاش می‌شود در بوم گردی و پذیرایی اقامتی در روستاها کشاورزان و روستائیان ما از پویایی اقتصاد بهتری برخوردار شوند.

وی با اشاره به افتتاح مرکز تحقیقات بادام در آستانه‌اشرفیه گفت: با راه‌اندازی این تحقیقات مسائل مختلف این محصول شناخته‌شده شهرستان، ازلحاظ قارچ، نوع و رقم بادام، نوع سم و کود و سایر موضوعات بررسی و پرداخته می‌شود.

فرماندار آستانه‌اشرفیه ادامه داد: دهه فجر یادآور پیروزی انقلاب اسلامی است، انقلابی که بافرهنگ به پیروزی رسید و به تعبیری انقلاب فرهنگی بود و در تمام ارکانش فرهنگ حضور دارد.

در این دیدار شهردار آستانه‌اشرفیه در خصوص پروژه‌های شهرداری، رئیس اداره تأمین اجتماعی در خصوص مستمری‌بگیران و احداث درمانگاه، رئیس اداره کار، رفاه و امور اجتماعی درباره طرح تکاپو، کمیته امداد درباره احداث مسکن محرومین و حمایت‌های پوششی، رئیس اداره ارشاد درباره برنامه‌های فرهنگی و امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه درباره اولویت حراست از نظام اسلامی و یا جامعه اسلامی سخن گفت.

عکس : محمد اکبری پور

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است