پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
19 می 2020 ، ساعت 13:55 119 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60515
رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت آستانه اشرفیه:

برای تنظیم بازار ۱۰تن شکر و ۱۱تن برنج هندی و تایلندی عرضه شده است

رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت آستانه اشرفیه در نشست اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان اعلام کرد:برای تنظیم بازار ۱۰تن شکر و ۱۱تن برنج هندی و تایلندی عرضه شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛محمد رضا حامیان ظهر امروز  در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان آستانه اشرفیه که به ریاست معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد با بیان اینکه ۳تن شکر در کیاشهر و۷ تن در آستانه با نرخ مصوب توزیع شده است گفت:از ۱۱تن برنج های هندی و تایلندی توزیع شده در شهرستان که در بسته های ۱۰کیلویی عرضه شده است هندی هربسته ۸۰هزار تومان و تایلندی ۵۰هزارتومان قیمت گذاری شده است.
وی با اشاره به اختصاص ۶تن شکر بسته بندی شده به این شهرستان درخواست کرد که از طریق تعاونی مصرف فرهنگیان؛مصرف بهداشت؛هلال احمرو تعاونی روستایی در اختیار مردم قرار گیرد.
حامیان با اشاره به توزیع ۱۰۱ کپسول ۵۰ کیلویی برای نانوایی های دو گانه سوز در مرحله اول افزود:با تمهیداتی که اندیشیده شده است امیدواریم در مرحله دوم بعد از احصای کامل تعدادکپسول های مورد نیاز شهرستان آن را در اختیار نانوایان قرار دهیم.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری نیز در این نشست گفت: یکی از وظایف ستاد تنظیم بازار این است که  کالاهای مورد نیاز مردم را با قیمت مناسب  که از مجاری قانونی وارد بازار می شود  با نظارت بر کالاها ، در اختیار مردم قرارگیرند  .

حمید رضائی لاکسری با تصریح این نکته که کالاها باید به صورت معمول و قیمت مناسب و عادلانه در بازار عرضه شود افزود : ما در ماه رمضان کمترین مراجعه کننده را در عدم تامین مایحتاج عمومی از سوی مردم داشتیم که  این کار ناشی از نظارت اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف بوده است.

وی با عنایت به اینکه کشاورزان هیچ گونه مشکلی در تامین سوخت  ندارند وی در توزیع کود شیمیایی دارای مشکلاتی بودیم اظهارکرد :  اگر موارد محدود و کوچکی هم در عرضه توزیع کود وجود داشت  باید  این مشکلات را کنترل و از بین ببریم .

رضائی خواستار اجرای درست تصمیمات ستاد  تنظیم بازار درتوزیع  اقلام مهم و ضروری مردم  از جمله در مراکز دهستان ها  و نقاط مختلف شهری شد تا با قیمت واقعی به دست مردم برسد و به آنان اجحافی نشود.

در این نشست سلیمانی رئیس جهاد در خصوص توزیع کود شیمیایی ؛معاون شبکه بهداشت در خصوص بیماری فاسیولا وانتقال از طریق سبزیجات ، صفری رئیس اداره تعزیرات  و…مطالبی بیان کردند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است