یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۴ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۹:۴۶ 1,629 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46980

بررسی وتحلیل حاشیه های یک بازی در کمیسیون ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه

کمیسیون ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه با حضور فرماندار و اعضای کمیسیون به منظور بررسی و تحلیل حاشیه های یک بازی در دفتر فرمانداری آستانه اشرفیه  تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، در ابتدای این نشست دبیر این کمیسیون با اشاره به دستورالعمل شورای امنیت ملی کشور ، هدف از برگزاری این نشست را هم افزایی بیشتر بین مسئولین و برگزار کنندگان مسابقات در شهرستان برشمرد.

مهندس کاظم خواه به درخواست برگزار کنندگان مسابقات والیبال در بندر کیاشهر و فوتسال در آستانه اشرفیه  اشاره کرد و گفت: برگزار کنندگان این مسابقات درخواست ورود بانوان به مسابقات را درخواست داشتند که قبل از  طرح موضوع  در این کمیسیون و بررسی آن ، به انتشار حضور بانوان در مسابقه در فضای مجازی پرداختند.

فرماندار آستانه اشرفیه موضوع عدم ورود بانوان به  مسابقات ورزشی آقایان را مصوبه شورای امنیت ملی عنوان کرد و گفت: شورای تامین شهرستان با توجه به شرایط و موقعیت و تشخیص می تواند بعضی از موضوعات مختلف ورزشی در سطح شهرستان ورود و  مدیریت کند.

رحیم حیدری با اشاره به سیر اداری یک درخواست که باید از سوی هیئت ورزشی به رئیس اداره ورزش و جوانان ارسال و از طریق این اداره برای دریافت مجوز  به فرمانداری ارجاع شود افزود : هرتیم برگزار کننده مسابقات باید این آگاهی لازم را داشته باشد که زیر مجموعه کدام هیئت ورزشی  به فعالیت ادامه می دهد تا روند کار خود را بر اساس قانون پی گیری کند.

وی با بیان اینکه تمام هم و غم ما این است که آستانه اشرفیه شهر درجه ۲ نیست به  مخالفت  شهرستان با برگزاری مسابقه در یک شهر هم جوار پرداخت و اظهار کرد : مردم فهیم این شهرستان در تمام ابعاد سیاسی و اجتماعی بسیار خوب  عمل کردند  و نباید از این رفتار خوب مردم سوء استفاده کرد و با طرح و ایجاد حاشیه هایی مسئولین شهرستان را در فشار قرار داد

حیدری خاطر نشان کرد : باید در فضایی آرام ، راه ورود ورزشکاران و ورزش دوستان را به مسابقات ورزشی  فراهم سازیم و با نصب شعار های هدایت کننده ، تماشاگران را به همدلی و رعایت شئونات اخلاقی در مسابقات  هدایت  کنیم .

در ادامه این نشست سرهنگ روشن قلب فرماندهی نیروی انتظامی ، سرکار خانم فاطمه قاسمی رئیس اداره ورزش و جوانان ، نماینده اداره اطلاعات  ، بخشداران کیاشهر و بخش مرکزی  درباره برگزاری مسابقات ورزشی در حوزه مدیریتی بخشداری ها و شهرستان  مطالبی را بیان کردند.

انتهای پیام

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است