دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
2 جولای 2018 ، ساعت 10:05 727 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41612
در آستانه فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب ؛

برگزاری اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده در آستانه اشرفیه

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه از برگزاری اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده در هفته حجاب و عفاف در آستانه اشرفیه خبر داد.

به گزار ش جلال شرق ، سرهنگ پاسدار دکتر حسن حبیبی در حاشیه نشست ستاد عفاف و حجاب شهرستان آستانه اشرفیه درباره برگزاری این همایش اجتماعی به خبرنگار ما گفت: این رویداد فرهنگی برای ترویج سبک زندگی عفیفانه در سطح جامعه و مقابله با هجمه های پیش بینی شده توسط دشمنان در رابطه با کشف حجاب زنان و ترویج فساد و فحشا و بی بند باری برگزار می شود.

وی بهره مندی از ظرفیت موسسات مردذم نهاد در هم افزایی دستگاه های فرهنگی را یکی از اهداف این اجتماع بزرگ فرهنگی برشمرد و افزود : فرهنگ سازی گفتمان سبک زندگی ایرانی – اسلامی و تقویت اعتماد به نفس بانوان معجبه را از دیگر اهداف این برنامه فرهنگی نام برد.

دکتر حبیبی به ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی برای فرو پاشی خانواده ها ایرانی اشاره کرد و اظهار کرد : دشمنان جامعه اسلامی می خواهند با مدگرایی و از خود بیگانگی و ارایش های زننده ، بانوان ایرانی را به خودشان مشغول کنند تا کمتر در عرصه های مختلف جامعه به نقش آفرینی بپردازند.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه زمان و مکان  اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده را روز ۲۰ تیرماه  در پارک ساحلی این شهرستان نام برد که در ساعت ۱۸ عصر با همکاری نهادها و ادارات  و با حضور بیش از ۱۵۰۰نفر  از بانوان برگزار خواهد شد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است