یکشنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
26 نوامبر 2020 ، ساعت 17:07 483 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63803
رییس مرکز فنی حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه اعلام کرد:

برگزاری بیش از ۴۰ دوره آموزشی مهارت های فنی و حرفه ای در آستانه اشرفیه  

رییس مرکز فنی حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه در حاشیه برگزاری آزمون عکاسی دیجیتال در این شهرستان اعلام کرد : در سال جاری تا کنون بیش از ۴۰ دوره آموزشی و با حضور بیش از ۵۰۰ نفر متقاضی  در این شهرستان برگزارشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، مجید تمیزکار که برای بازدید از  شرایط آزمون عکاسی دیجیتال  در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه حضور یافته بود در گفتگو با جلال شرق  با بیان اینکه آزمون  دوره آموزشی عکاسی دیجیتال طی  انعقاد قرارداد شورای اسلامی شهر  آستانه اشرفیه  و مرکز فنی حرفه ای شهید خوش سیرت درحال برگزاری است گفت: این دوره در تابستان ۹۹ به صورت عملی و  تئوری  و با حضور اصحاب رسانه و جمعی از مدیران روابط عمومی ادارات برگزارشد که امروز آزمون آن در حال برگزاری است.

وی افزود : دراین دوره عکاسی دیجیتال ۲۷ نفر شرکت کردند که امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی و وفواصل اجتماعی  در سالن بزرگ ارشاد اسلامی این شهر برگزارشد.

این مقام مسؤ.ول افزود : در سال جاری  از سوی مرکز فنی حرفه ای آستانه اشرفیه بالغ بر ۴۰ دوره آموزشی  در بخش های دولتی و آزاد و با حضوربیش از  ۵۰۰ نفر از متقاضیان در بخش های کشاورزی ، فنی و خدماتی برگزارشده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است