سه شنبه, ۵ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 سپتامبر 2015 ، ساعت 13:46 704 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3515
داداشی خبرداد:

برگزاری جشنواره موضوعی دفاع مقدس در مطبوعات گیلان

حسین داداشی اعلام کرد: جشنواره موضوعی دفاع مقدس در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری گیلان به همت خانه مطبوعات استان و با حمایت استانداری، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار می شود.

به گزارش جلال شرق ، مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از شروع به کار دبیرخانه این جشنواره، مستقر در خانه مطبوعات گیلان خبر داد و افزود: این جشنواره با هدف حفظ و ترویج آرمان های هشت سال دفاع مقدس و در هفت بخش «خبر و تیتر»، «گزارش»، «عکس»، «مصاحبه و گفت وگو»، «خاطره و داستان»، «مقاله، سرمقاله و یادداشت» و «شعر» برگزار می شود.

وی تصریح کرد: آثار ارایه شده باید در فاصله زمانی اول مرداد تا دهم مهر ۹۴ در یکی از نشریات محلی گیلان و یا ویژه نامه های استانی نشریات سراسری، دفاتر خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای مجوز استان گیلان منتشر شده باشد.

داداشی در خصوص جوایز جشنواره موضوعی دفاع مقدس در مطبوعات استان، گفت: به نفرات اول تا سوم جشنواره در هر بخش به ترتیب مبلغ سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون ریال اهدا می شود.

وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه جشنواره موضوعی دفاع مقدس در مطبوعات استان، نیمه اول آبان ماه امسال خواهد بود، افزود: علاقه‌مندان جهت شرکت در جشنواره حداکثر تا پانزدهم مهرماه ۹۴ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس رشت، چهارراه پورسینا، روبه‌روی بیمارستان پورسینا، خانه مطبوعات گیلان، ارسال کنند.

داداشی با بیان اینکه صاحبان اثر با ارسال حداکثر سه اثر می توانند در جشنواره شرکت کنند، تاکید کرد: شرکت در این جشنواره برای کلیه نشریات محلی گیلان و یا ویژه نامه های استانی نشریات سراسری، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای مجوز استان آزاد خواهد بود.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اضافه کرد: داوران این جشنواره متشکل از دو کارشناس از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، یک نفر از بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و دو نفر از خانه مطبوعات گیلان خواهند بود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است