چهارشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۷ مهر ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۲۱ 823 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :44861
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

برگزاری مراسم اربعین حسینی در آستانه اشرفیه آبروی شهرستان است/لازمه پیشرفت یک جامعه نگاه و توجه به آینده است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته آستانه‌اشرفیه ضمن تاکید و توجه بیشتر مسئولین شهرستان به مراسم اربعین  گفت:  برگزاری مراسم اربعین حسینی در آستانه اشرفیه آبروی شهرستان است .

 به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی یکی از عوامل مشکلات اقتصادی را بی‌توجهی و عدم دقت به شرکت‌های تولیدی دانست و اظهار کرد: وقتی کشور در این شرایط بحرانی قرار دارد و مردم در تنگنا هستند مسئولان باید قیمت شرکت محصولات شرکت‌های تولیدی و توزیعی را کنترل و به آن‌ها دقت کنند در این صورت قیمت‌ها به این صورت تغییر نمی‌کند.

وی با اشاره به کمبود برخی محصولات در کشور گفت: وقتی تا چند ماه پیش در کشور همه‌چیز یافت می‌شد اما اکنون شرکت‌های تولید و توزیع اعلام می کنندمحصول نداریم جای سؤال و بحث دارد که از دولت انتظار داریم به این موضوع رسیدگی کند.

امام جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه وقتی قیمت‌ها سه برابر می‌شود درآمد اقشار آسیب‌پذیر باید افزایش پیدا کند تصریح کرد: در یک جامعه‌ای که درآمد یک کارگر بسیار ناچیز است؛ وقتی قیمت‌ها سه برابر می‌شود و درآمد ثابت و بدون تغییر است، این کارگر چگونه می‌تواند زندگی خود را بچرخاند، در این مواقع دولت باید درآمدها را زیاد کند.

طیبی با اشاره به درآمد دولت در این شرایط گفت: طبق گفته رئیس‌جمهور محترم دولت در بهترین شرایط مالی خود است و در این وضعیت انتظار داریم به وضعیت اقشار آسیب‌پذیر جامعه رسیدگی کند.

وی با اذعان به تأثیر مثبت سند جامع تمدن نوین اسلامی بر جامعه افزود: وقتی رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید ایران به‌زودی نابود می‌شود مقام معظم رهبری با دادن برنامه سند جامع تمدن اسلامی یک امید و انگیزه به جامع تزریق می‌کند که این از بینش فوق‌العاده و نگاه به آینده ایشان است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه لازمه پیشرفت یک جامعه نگاه و توجه به آینده است بیان کرد: وقتی یک کشور می‌خواهد پیشرفت کند حتماً باید به آینده توجه ویژه داشته باشد و برنامه سند جامع تمدن اسلامی که در آن ایران در ۵۰ سال آینده به ۱۰ قدرت اقتصادی دنیا تبدیل می‌شود، تأکید به همین موضوع دارد.

طیبی با اشاره به اینکه از مسئولان شهرستان انتظار داریم به مراسم اربعین توجه بیشتری کنند گفت: هرساله در روز اربعین در شهرستان یک مراسم باشکوه برگزار می‌شود که این برنامه آبروی شهرستان است زیرا از شبکه‌های سراسری و حتی جهانی پخش زنده می‌شود لذا از مسئولین خواهش دارم توجه بیشتری به این موضوع کنند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است