چهارشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
16 فوریه 2016 ، ساعت 16:17 1,845 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10705
با حضور نامزدهای انتخابات مجلس، احزاب و جریان‌های سیاسی:

برگزاری همایش بزرگ همدلی در انتخابات

همایش بزرگ «همدلی در انتخابات» برای نخستین بار در کشور با حضور نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس، احزاب و جریان‌های سیاسی در مصلی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش جلال شرق ، رئیس بنیاد کارآفرینی و تعاون استان تهران گفت: همایش بزرگ همدلی در انتخابات با حضور نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، احزاب و جریان‌های سیاسی و رسانه های مطرح کشور در مصلی تهران برگزار می‌شود.

امید شنعه افزود: این همایش به همت بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان تهران و با مجوز ستاد انتخابات فرمانداری تهران برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: در این همایش شش روزه هر یک از کاندیداهای تأیید صلاحیت شده انتخابات دهمین دوره مجلس از سوی شورای نگهبان، می توانند مشارکت و از نزدیک برنامه هایشان را برای مردم و رسانه ها تبیین کنند.
شنعه افزود: همچنین امکان راه‌اندازی غرفه در این نمایشگاه برای همه احزاب، تشکل‌های سیاسی و رسانه های مطرح  وجود دارد.
وی گفت: در حاشیه این همایش، چند سالن برای برگزاری نشست های خبری و همچنین مناظره های سیاسی در نظر گرفته شده است.
شنعه با بیان اینکه هر یک از نامزدها فقط می توانند یک غرفه داشته باشند،‌ افزود: مردم در این نمایشگاه از طریق تریبون آزاد دیدگاه های خود را درباره کاندیداها و احزاب مطرح خواهند کرد و نامزدها نیز به ارائه برنامه‌هایشان می پردازند.
رئیس بنیاد کارآفرینی و تعاون استان تهران گفت: همایش «همدلی در انتخابات» جمعه ۳۰ بهمن در حاشیه نماز جمعه تهران با حضور جمعی از مقامات بلندپایه کشوری و استانی آغاز خواهد شد و نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا پایان پنج شنبه ۲۹ بهمن مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این نمایشگاه را دارند.
وی افزود: همایش بزرگ همدلی در انتخابات تا چهارشنبه ۵ اسفند ادامه دارد.
رئیس بنیاد کارآفرینی و تعاون استان تهران گفت: نامزدها، احزاب و جریان‌های سیاسی جهت ثبت نام و شرکت در این همایش با شماره های ۴۵-۰۲۱۸۸۹۷۹۱۴۶ تماس بگیرند و یا به آدرس خیابان ولیعصر، نبش خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، پلاک ۱۹۶۸ بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان تهران مراجعه کنند.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است