چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸:۲۴ 576 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :54307
در نشست شورای ترافیک شهرستان آستانه اشرفیه

بر نمایان سازی مدارس آموزشی روستا و مدیریت مسیر هیئت ها ی عزاداری تاکیدشد.

در آستانه فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی در نشست شورای ترافیک شهرستان آستانه اشرفیه بر مدیریت هیئت های عزاداری و نمایان سازی مدارس آموزشی در مبادی  روستاها در آستانه سال تحصیلی جدید تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، فرماندار آستانه اشرفیه ضمن تقدیر از تلاش ها ی شهرداری  ها ، بخشداری ها  و پلیس راهواربرای انجام مراسم  عزاداری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین ( ع  ) گفت: با توجه به سفرهای آخر تعطیلات  و تاسوعا و عاشورا حسینی  و حضور بیشتر زائران و عزاداران ، باید با وقت گذاری بیشتر، موجبات راحتی  هیئت های عزاداری و زائران فراهم شود.

رحیم حیدری با اشاره به نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید ، از شهرداران ، روسای دانشگاه ها و آموزش و پرورش در خواست کرد که گزارش جامعی از ساماندهی مدارس ، سرویس مدارس و دانشگاه ها در نشست شورای اداری روز پنجشنبه ۲۱ شهریور ارائه دهند.

وی با بیان اینکه انتظار است که مشکلات احتمالی در ساماندهی مدارس  به حداقل یا صفر برسد خاطر نشان کرد : این اطمینان باید به شهروندان و اولیای دانش آموزان داده شود که همه مسئولین تلاش می کنند تا فرزندان آنان با طیب خاطر  به مدارس بروند

در ادامه این نشست سرگرد بیرانوند  رئیس پلیس راهوار و سرگرد عینی پور رئیس پلیس راه محور  رشت به لاهیجان  درباره نصب سرعت کاه ها ، عدم خط کشی خیابان ها  و عبور عابر پیاده در شهرهای آستانه و کیاشهر، نشانه گذاری یا جابجایی تیر برق ها و اقدامات انجام گرفته  گزارشی را ارائه داند.

محمد دانش شکیب شهردار آستانه اشرفیه  نیز در خصوص نشست مشترک شهرداری ، شورا  با هیئت های مذهبی  با راهوار و  پلیس پیشگیری ، برپایی همایش کلاه ایمنی واهدای  ۵۰ کلاه کاسکت  ، اصلاح هندسی  لچکی در میدان حافظ ، نصب داربست ها  و مدیریت  هیئت ها برای عزاداری در مرکز شهر برای هدایت مردم و عزاداران و حمل و نقل دانش آموزی از طریق  سرویس مدارس مطالبی را بیان کرد.

در ادامه هریک از اعضای شورای ترافیک اعم از بخشداران مرکزی و بندر کیاشهر ، رئیس اتاق اصناف ، اداره صنعت ، معدن و تجارت ، مسئول امور تاکسیرانی شهرداری ، رئیس آموزش و پرورش  کیاشهر ، رئیس شورای بندر کیاشهرف رئیس آموزشکده امام جعفر صادق ( ع )  موضوعات مربوط به حوزه ترافیکی و اقدامات انجام گرفته را بیان کردند.

 

 

 

شهردار

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است