شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۱:۳۱ 745 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47639

بهره برداری ازمخزن ۲۰۰ متر مکعبی آب شرب روستای شیرکوه چهارده آستانه اشرفیه

همزمان با افتتاح پروژه های پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی طی مراسمی بهره برداری از مخزن ۲۰۰ متر مکعبی آب شرب روستای شیر کوه با اعتبار ۲میلیارد ریال  آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان آستانه اشرفیه در این مراسم گفت: حجم مخازن هوایی این روستا قبل از افتتاح این پروژه ۱۱هزار و ۴۳۵متر مکعب  بوده است که با افتتاح این پروژه به ۱۱هزار و ۶۳۵ متر مکعب افزایش پیدا کرده است.

علی رضا هاتف افزود : تعداد تعداد مشترکین خانگی و تجاری در روستای شیرکوه یک هزار و ۱۶۵خانوار ، روستای خلشا، ۴۲۵ خانوار و مجتمع کتشصت آبادان ۳۵۰ خانوار می باشد.

وی با بیان اینکه آبرسانی به این سه روستا از طریق مخازن هوایی و مخزن احداث شده انجام می گیرد خاطر نشان کرد : با افتتاح این پروژه و با توجه به حجم  وافزایش  آب ، مردم این مناطق مشکلات کمتری را  در حوزه آب آشامیدنی خواهند داشت

هاتف در پایان افزود : تمام روستاهای این شهرستان دارای آب شرب سالم و بهداشتی هستند

گفتنی است در مراسم بهره برداری از این مخزن ۲۰۰ متر مکعبی که با اعتبار ۲میلیارد ریال ساخته شده است امام جمعه ، فرماندار ، بخشدار مرکزی ، جمعی از مسئولین و دهیار و شوراهای اسلامی دهستان چهارده حضور داشتند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است