شنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۹:۰۱ 872 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47489
بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه اعلام کرد:

بهره برداری از۴۸پروژه با اعتبار۳۱ میلیارد ریال در بخش مرکزی آستانه اشرفیه در دهه فجر

بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه از افتتاح ۴۸پروژه با اعتبار۳۱ میلیارد ریال در بخش مرکزی آستانه اشرفیه در دهه فجر خبرداد.

به گزار ش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، محمد حسن خواه با اشاره به دسیسه های امریکا و اذنابش در منطقه گفت:   دشمنان نظام در چهلمین سال انقلاب ،  برنامه ریزی گسترده ای انجام دادند تا نشان دهند که نظام خدماتی را به مردم ارائه نداده است و خوشبختانه تاکنون نیز در این را موفق نبودند و نخواهند شد.

وی افزود :  انقلاب اسلامی ایران ، مانند یک درخت تناوری است که با این ترفندهای دشمن هیچگاه نه این که نخواهد لرزید بلکه سرسبز تر و استوارتر از گذشته برای رویش دستاوردهای جدید و مقاوم تر از گذشته  به راه خود ادامه خواهد داد

حسن خواه با تصریح این سخن که مردم پشتوانه  اصلی نظام هستند و این حمایت مردمی را در راه پیمایی ۲۲ بهمن امسال خواهیم دید. اظهارکرد: دهیاران  در سطح روستاها  با تشکیل کمیته عشایر ی و روستایی  برای شورای اسلامی ، هیئت امنای محل و پایگاه های مقاومت برای حضور مردمی در برنامه های  ایام فجر برنامه ریزی های لازم را انجام دادند.

بخشدار مرکزی ادامه داد: مجموعه پروژه هایی که در بخش مرکزی مورد بهره برداری قرار م یگیرند  شامل زیر سازی و آسفالت راه های روستایی، احداث تعریض و توسعه پل ، اجرای طرح های هادی ، احداث مخزن ۲۰۰ متر مکعبی، دیواره سازی رودخانه ، مکان ورزشی ( خانه ورزش ) ، پیاده رو سازی روستایی ، بهسازی معابر روستایی  است.

وی از همه دهیاران و شراهای روستایی بخش مرکزی درخواست کرد برای حضور گسترده مردم روستاهای این بخش تمهیدات لازم را برای راه پیمایی باشکوه ۲۲ بهمن فراهم سازند تا باردیگر، انسجام ملی خود را برای حمایت از انقلاب  به جهانیان ثابت کنند.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است