شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۱:۵۲ 643 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47613

بهره برداری از ساختمان آتش نشانی بندر کیاشهر

در چهارمین روز از دهه فجر ساختمان باز سازی شده  آتش نشانی  بندر کیاشهر طی آئینی افتتاح و مورد بهره بر داری رسمی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، شهردار بندر کیاشهر در گفتگو با خبرنگارماگفت: ساختمان باز سازی شده  آتش نشانی بندر کیاشهر که دردر گذشته دارای ۶۰ متر مربع آشیانه و۳۲ متر مربع محل استراحت آتش نشانان بود  ، پس از باز سازی آشیانه ۶۰ متر مربعی ، محل استراحت آتش نشانان از ۳۲ متر مربع به ۶۵ متر مربع در دو طبقه افزایش داده شد .

حمید خودشاد افزود : هم چنین در بازسازی ساختمان آتش نشانی  یک دفتر مدیریتی ۳۲ مترمربعی باضافه  یک اتاق ۴۰ متر مربعی برای مدیریت بحران ساخته شده است که بتوان در زمان حوادث غیر مترقبه  و مدیریت برف و باران از آن بهره جست.

شهردار بندر کیاهر هزینه اجرایی بازسازی ساختمان ۲۰۲ ماتر مربعی آتش نشانی بندر کیاشهر را حدود ۴۳۰ میلیون تومان اعلام کرد که از این میزان مبلغ ۲۹۸ میلیون تومان از بخش تملک و دارائی و بقیه از بخش  در آمد شهرداری هزینه شده است.

وی در خصوص آماده نبودن کف حیاط آتش نشانی و بازسازی خودروهای آتش نشانی گفت: بخشی از کف حیاط  آتش نشانی حداکثر تا پایان بهمن ماه به اتمام خواهد رسید و در بخش بازسازی خود روها هم تاکنون مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان هزینه انجام شده است تا ماشین آتش نشانی آماده سرویس دهی  برای زمان بحران و آتش سوزی باشد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است