شنبه, ۹ فروردین ۱۳۹۹
آخرین اخبار
9 فوریه 2020 ، ساعت 12:17 225 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58412

بهره برداری از سه پروژه صنعتی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در آستانه اشرفیه

صبح امروز با حضور فرماندار سه پروژه صنعتی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال و با اشتغالزایی ۲۷ نفر به طور مستقیم در شهرک صنعتی نقره از حوزه بخش بندر کیاشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، بخشدار بندر کیاشهر در حاشیه این افتتاحیه ها در گفتگو با جلال شرق گفت: این سه پروژه صنعتی شامل یک پروژه در تولید ماشین تراش و ماشین فرز سی –ان- سی ، برش کاری فلزات و ماشین آلات نساجی در فضایی به ابعاد ۱هزار ۲۳۵ متر مربع و با میزان اشتغال مستقیم ۱۰ نفر و غیر مستقیم ۵۰ نفر   راه اندازی شده است .

حجت حاجحی پور افزود : میزان اعتبارات هزینه شده در اجرای این پروژه صنعتی مبلغ ۲۵ میلیار ریال و با سرمایه در گردش ۳ میلیارد ریال بوده است.

وی هم چنین در خصوص دومین پروژه آرین کامپوزیت آتیه  اظهار کرد : این پروژه در زمینی به مساحت ۲هزار ۷۰۰ متر مربع ساخته شده و در تولید فاز اول  آن پروفیل و گرانینگ کامپوزیتی  و در فازدوم تولید پروفیل های کامپوزیتی و در فاز سوم تولید به روش سی ام سی ؛ اس ام سی  انجام خواهد شد.

بخشدار کیاشهر ادامه داد: در ادامه فاز سوم این واحد صنعتی  انواع دریچه هاب منهول و تابلوهای برق و مخازن مکعبی تولید می شود که با اجرای این پروژه برای ۷ نفر اشتغال مستقیم و برای ۲۵ نفر به طور غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

حاجی پور میزان هزینه اجرای پروژه را ۱۵ میلیارد ریال با گردش مالی ۴میلیارد ریال نام برد.

هم چنین بخشدار بندر کیاشهر در باره پروژه سوم افتتاحیه در شهرک صنعتی نقره ده گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۲هزار متر مربع برای تولید انواع توپی چرخ و سیبک  راه اندازی شده است که با اجرای این پروژه که با سرمایه گذاری ۴۵میلیاردی ساخته شده است برای ۸نفر به طور مستقیم و ۱۵نفر غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

گفتنی است به هنگام افتتاحیه این پروژه های  مدیرشهرک صنعتی ، معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار و مدیران سرمایه گذار پروژه ها و جمعی از مسئولین حضور داشتند ؛ فرماندار آستانه اشرفیه از نزدیک با سرمایه گذاران بخش خصوصی درخصوص تولیدات و مشکلات حوزه  آنان سوالاتی را مطرح و آمادگی فرمانداری را برای حمایت از سرمایه گذار اعلام کرد.

شهرک صنعتی نقره ده داری ۹۶ واحد صنعتی  است که ۴۷ واحد آن به صورت تعطیل و غیر فعال است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است