یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۵:۱۴ 806 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47699

بهره برداری از مجموعه ورزشی امید روستای دهکاء بخش بندر کیاشهر

همزمان با افتتاح پروژه های دهه فجر در سراسر استان گیلان ، مجموعه ورزشی امید روستای دهکا از توابع بخش بندر کیاشهر   طی آئینی مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال  شرق ، بخشدار بندر کیاشهر در آئین بهره برداری از این مجموعه ورزشی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک دهه مبارک فجر گفت: ، دهه فجر ، برگ زرین نظام جمهوری اسلامی ایران و یک فرصت برای مسئولین کشور است  ، تا با  ارایه گزارش ها به  دستاوردهای نظام و خدمات دولت بپردازند بپردازند

حجت حاجی پور با اشاره به اهمیت خدمات نظام در دوران تحریم های ظالمانه دشمن علیه ملت ایران افزود : با توجه به اینکه تحریم ها و تهدید ها و فشارهای اقتصادی بر این کشور حاکم است  اما مدیران نظام  با تلاش مضاعف و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به دنبال این هستند که در جهت ارایه خدمات بهتر و رفع نیازهای مردم گام بر دارند.

وی ضمن تشکر و تقدیر از تلاش های بخش خصوصی در جهت افتتاح خانه ورزشی چند منظوره اظهار کرد : اعتقاد داریم دقت نظر و مساعدت در امر ورزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری مطمئن خاصه برای نسل نوجوان و جوان ماست  که در تیر رس بسیاری از آسیب های اجتماعی هستند.

حاجی پور خاطر نشان کرد :  روی آوردن به امر ورزش می تواند هزینه ها را برای جامعه و خانواده کم کند و روحیه نشاط و شادابی را در جامعه افزایش دهد .

وی اظهار امیدواری کرد که جوانان ورزشکار این منطقه در آینده بتوانند  افتخار آفرین و مدال آور در سطح استان ، کشور و جامعه ورزش جهانی باشند

مجموعه ورزشی امید با نوسازی و بهسازی مدرسه غیر استفاده شهید منصور پور و با همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستای دهکا و مشارکت بخش خصوصی با اعتبار ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال  راه اندازی شده است.

عکس : آزادی

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است