چهارشنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
8 فوریه 2020 ، ساعت 19:54 646 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58392

بهره برداری از پروژه تامین آب روستایی در آستانه اشرفیه

دو پروژه  تامین آب روستایی تهام  و بهره گیری از یک واحد اشتغالزایی  تحت پوشش کمیته امداد  در روستای نیاکو با حضور فرماندار و دیگر مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان آستانه اشرفیه  در مراسم افتتاح ایستگاه تقویت فشار آب روستای تهام گفت: این ایستگاه برای افزایش دبی آب  روستای تهام  با اعتباری بالغ  بر ۵۳۰ میلیون تومان با  ۲ کیلومتر شبکه توزیع ،یک ایستگاه چاه و  یک ایستگاه پمپاژ راه اندازی  شده است  تا در مواقع کاهش فشار با استفاده از چاه احداثی بتوانیم آب مطمئن  سه روستا را تامین کنیم .

هاتف با بیان اینکه ۴۱۱ مشترک  آب روستایی  از مزایای این ایستگاه تقویت فشار آب بهره مند خواهند شد افزود : روستای تهام با ۱۵۰ خانوار و روستاهای بیربنه و بازان با  ۲۶۱ خانوار   از مزایای این پروژه که با اعتبار ۲۵۰ میلیون شبکه توزیع استانی و ۲۵۳ میلیون اعتبار ملی ساخته شده است بهره مند خواهند شد.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز   یکی از شاخصه ها و مولفه های توسعه یافتگی را مقوله تامین آب شرب مطمئن برشمرد و گفت:  تقویت این مقوله  باعث رشد و تعالی امید و تقویت آن در جامعه خواهد شد .

یونس محمودی  تامین معیشیت در ارائه خدمات عمومی مانند  آب  را از مصادیق بارز خدمت گذاری  دولت و نظام برشمرد و افزود: مسئولین باید بیشتر تلاش کنند تا  در خدمت مردم باشند و این یکی از مولفه های مردم سالاری دینی است

هم چنین بهره یک واحد  فرآوری بادام زمینی  از بخش مشاغل خانگی تحت پوشش کمیته امداد در روستای نیاکو مورد افتتاح قرار گرفت.

این واحد در بخش اول با استفاده از تسهیلات  ۵۰۰ میلیون ریالی  شروع   به کار کرد و برای تکمیل آن در مرحله دوم مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال دیگر تزریق و اشتغال    یک خانوار تحت حمایت این نهاد را  فراهم آورده است .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است