سه شنبه, ۳ مهر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۱:۰۲ 1,264 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39728

به مناسبت دوم اردیبهشت و روز زمین پاک؛ از شهردار آستانه‌اشرفیه به مناسبت اقدامات زیست محیطی تجلیل شد.

 

طی آئینی که با حضور امام‌جمعه و مدیر پسماند استان گیلان در دفتر شهرداری آستانه‌اشرفیه برگزار شد از شهردار و دو نفر اعضای فعال زیست محیطی تجلیل شد.

به گزارش جلال شرق، در این آئین که بازغی نماینده سمن‌های محیط‌زیست گیلان، بخشدار مرکزی و اعضای شورای شهر و سمن‌های مردم‌نهاد در بخش زیست محیطی حضور داشتند عبدالرضا سلیمانی به تشریح اقدامات انجام‌گرفته از سوی شهرداری آستانه‌اشرفیه پرداخت.

شهردار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه محل دفن زباله‌های شهر آستانه‌اشرفیه در سال ۶۱ خریداری و فاقد دیوارکشی بوده است گفت: بیش از ۹۰ درصد محل دفن زباله برای جلوگیری از ورود احشام دیوارکشی شده است.

وی بابیان اینکه بعد از عقد قرارداد با شرکت پردازشگران بوجاق توانستیم ۱۳ هزار ۱۲۴ مشترک را با حضور در درب منازل کارت اشتراک صادر کنیم افزود: با توجه به آموزش های ارائه‌شده در هرروز نزدیک به ۵ هزار نفر انواع زباله تفکیک‌شده خود را تحویل ایستگاه‌های پسماند شهرستان می‌دهند

شهردار آستانه‌اشرفیه از همه‌کسانی که به مناسبت‌های مختلف به شهرداری کمک کردند تا فرهنگ تفکیک زباله و پاک شدن محیط‌زیست در شهرستان نهادینه شود تقدیر و تشکر کرد.

در این نشست امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه، مدیر پسماند استان گیلان، رئیس اداره محیط‌زیست و دو نفر از نمایندگان سمن‌های مردم‌نهاد مطالبی را بیان کردند.

در این آئین با اهدای لوح از سلیمانی شهردار آستانه‌اشرفیه، بازغی نماینده سمن‌های استان گیلان و سرکار خانم پور موحد از شرکت پردازشگر بوجاق به‌پاس همیاری و اقدامات شایسته برای زمین پاک تقدیر به عمل آمد.

حاضران در این مراسم با حضور در میدان حرم به‌صورت نمادین به جمع‌آوری زباله‌های پیاده‌رو اطراف حرم کردند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است