چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 ژانویه 2016 ، ساعت 12:04 2,240 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9579
فرماندار آستانه اشرفیه :

بیش از ۱۴ روستا هنوزمشکل قطعی آب ، برق و تلفن ثابت دارند

رئیس ستاد بحران شهرستان آستانه اشرفیه گفت : بیش از ۱۴ روستای شهرستان هنوز مشکل قطع آب ، برق ، و تلفن ثابت دارند .
به گزارش جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه  با اعلام این خبر گفت : روستاهای ، ششکل، داخل ، درگاه ، امیر هنده ، گوراب جوار ، استخر بیجار ، کماچال ، و تجن گوکه با مشکل قطع برق ، آب و تلفن ثابت روبه رو هستند که امیدواریم با تلاش اعضای کمیته بحران شهرستان تا ساعات دیگر شاهد رفع این مشکلات باشیم.
رحیم حیدری افزود : تمام جاده های فرعی در این مناطق مسدود است و تلاش ها برای اتصال برق در این روستاها ادامه دارد.
وی افزود: مردم روستاهای چورکوچان ، دهشال ، پوشل ، کارسیدان ، ماشک تهرانچی علاوه بر قطع آب ، برق و تلفن ثابت مشکل قطع تلفن همراه نیز دارند.
رئیس اداره برق شهرستان آستانه اشرفیه در رابطه با رفع مشکل قطع برق گفت : گروه های برق منطقه در تلاش اند که خرابی های ناشی از ریزش برف را هر چه زودتر ترمیم کنند و تلاش ها برای اتصال برق در این مناطق ادامه دارد.

IMG_9548
سید رسول اشرف افزود : با توجه به مسدود بودن راه و وجود تیرهای برق در شالیزار ها و مزارع ، امیدواریم تا ساعت ۴ عصر امروز مناطقی که فاقد روشنایی برق می باشند مشکلاتشان برطرف شود.
سید ضیاء علوی (رئیس اداره آبفای شهرستان آستانه اشرفیه و بخش بندر کیاشهر) در رابطه با احتمال وقوع یخبندان در ساعات آتی گفت : همشهریان جهت جلوگیری از یخ زدگی و ترکیدگی کنتور های آب نسبت به عایق بندی کنتور آب منازل و محل کار با الیاف پشمی و کنفی اقدام نمایند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است