دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
27 ژانویه 2018 ، ساعت 17:31 2,583 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36821
بخشدار بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه :

بیش از ۱۵۰ دستگاه لودر ، بیل یکهو ، ماشین سنگین و تراکتور روستایی آماده مقابله با بحران برف هستند

 

بخشدار  بخش مرکزی  آستانه‌اشرفیه در نشست تقسیم‌کار دهیاران بخش مرکزی برای مدیریت بحران برف اعلام کرد  : بیش از ۱۵۰ دستگاه  لودر ، بیل یکهو ، ماشین سنگین و تراکتور روستایی آماده  مقابله با بحران برف هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ، محمدحسن خواه  با اشاره به‌پیش بینی هواشناسی مبنی بر ریزش برف از نیمه‌شب شنبه در بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه گفت: مقابله با حوادث غیرمترقبه ، بازگشایی جاده‌های روستایی برای  تأمین ارزاق عمومی مردم و باز بودن نانوایی‌ها از وظایف دهیاران و شوراهای اسلامی است .

وی بابیان اینکه  آرامش مردم روستا بستگی به آمادگی ما در مقابله با برف دارد  اظهار کرد : با توجه به تجربیات سال گذشته ،روستاهای معین با لودرهای اجاره‌ای که در اختیار گرفتند ضمن بازگشایی جاده‌های اصلی روستایی نسبت به روستاهای هم‌جوار اقدام لازم را به عمل‌آورند.

حسن خواه تعداد تراکتورهای روستایی با تیغه نصبی  نزدیک به ۱۲۰ دستگاه ، ماشین‌آلات سنگین ۲۷ دستگاه و بیل یکهو دو دستگاه و ۶ دستگاه لودر اجاره‌ای را از امکانات این بخش برای مدیریت بحران روستایی در مقابله با برف اخیر نام برد.

بر این اساس تعدادی از لودرها در اختیار بعضی از ادارات خدمات رسان جهت بازگشایی مسیر به ایستگاه های گاز ،  آب شهری  و … در اختیارآنان قرار گرفت

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است