شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۲:۰۷ 1,135 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47649
با حکم دادگاه بندر کیاشهر ،

بیش از ۴ هکتار از پارک ملی بوجاق بندر کیاشهر آزاد سازی شد

با تخریب سازه های احداث شده غیر مجاز متعلق به یکی از نمایندگان ادواری مجلس شورای اسلامی این شهرستان در پارک ملی بوجاق بیش از ۴۰ هکتار از پارک ملی بوجاق آزاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، معاون دادستانی استان گیلان  که در محل تخریب سازه های غیر مجاز حضور داشت  گفت: قوه قضائیه  در برخورد با کسانی که به اراضی ملی  و بیت المال به هر دلیلی تجاوز و آن را در تصرف خود در آورده باشند به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

اکبر سبحانی افزود : پارک ملی بوجاق یکی از پارک های حفاظت شده کشور است و تخریب این سازه ها که در این پارک احداث شده است در راستای صیانت از پارک و بیت المال بوده است.

مدیر کل محیط زیست استان گیلان نیز با اشاره به حکم دادگاه  برای تخریب سازه های احداث شده گفت: سیاست محیط زیست استان گیلان،  حفظ محیط زیست و جلوگیری از هر گونه ساخت و ساز در محدوده پارک ملی بوجاق است.

مهندس محمد پور افزود : علاوه بر تخریب این سازه در پارک ملی بوجاق ،  حکم تخریب یک سازه در عینک رشت توسط دادگاه صادر شده است  که به زودی نسبت به ازاد سازی تالاب عینک  از متصرف اقدام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما ، به هنگام تخریب سازه های احداث شده در پارک ملی بوجاق ،  علاوه بر معاون دادستانی گیلان ، رئیس دادگاه بندر کیاشهر ، مدیر کل محیط زیست ، رئیس ویگان ویژه پارک ملی بوجاق و… حضور داشتند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است