یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
10 نوامبر 2020 ، ساعت 19:41 374 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63666
در دیدار مدیر عامل پخش فرآورده های نفتی گیلان با فرماندار آستانه اشرفیه ؛

تامین سوخت حوزه کشاورزی و گاز مایع  برای مشاغل آزاد فاقد پروانه بررسی شد

در دیدار مدیر عامل پخش فرآورده های نفتی گیلان با فرماندار آستانه اشرفیه  موضوعات حوزه سوخت شهرستان  آستانه اشرفیه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه در دیدار کوروش بالا دست با وی که در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزارشد  ضمن تاکید بر تامین سوخت حوزه کشاورزی به ویژه سوخت ماشین آلات لایروبی انهار  بر تامین گاز مایع مشاغل آزادفاقد پروانه   تصریح کرد:

دکتر حمید رضایی لاکسار با بیان اینکه تامین گاز مایع برای مشاغل آزاد  فاقد پروانه باید  از مرجع خاصی انجام گیرد گفت:   انتظار آن است  که با تدابیری که در استان اندیشیده می شود از سوی پخش فرآورده های نفتی استان وبا همکاری اداره صمت  راه کاری برای این دسته از مشاغل اندیشیده شود.

هم چنین فرماندار  آستانه اشرفیه ضمن حمایت از سرمایه گذاری در بخش سوخت  خواستار حمایت پخش فرآورده های نفتی  استان از راه اندازی و احداث جایگاه c.n.gدر این شهرستان  شد .

در این نشست دکتر رضایی بر  تامین سوخت ماشین آلات سنگین حوزه کشاورزی  طرف قرارداد با دهیاری های شهرستان  از سوی  پخش فرآورده های نفتی گیلان تاکید کرد.

در این نشست کوروش بالا دست   با اشاره به سیاست های  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ،   بر تامین سوخت  مورد نیاز شهرستان و هم چنین  حمایت از سرمایه گذاری در بخش سوخت قول مساعدت دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است