پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
20 مارس 2020 ، ساعت 17:40 257 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :59180
دکتر محمد حسین قربانی :

تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خیرین به بخش بهداشت و درمان استان کمک کرده اند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان  اعلام کرد : تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خیرین به بخش بهداشت و درمان استان کمک کرده اند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، دکتر محمد حسین قربانی  در یک گفتگوی اختصاصی با جلال شرق  ضمن تبریک سال نو به هموطنان گیلانی با اعلام این خبر که وضعیت درمانی ما نسبت به گذشته بهتر شده است  گفت: با همت مردم و تلاش های گروه های جهادی و کادر پزشکی  بهداشت و درمان الحمدالله تعداد فوتی های ما به کمترین  عدد خود طی چهار –پنج روز  گذشته  رسیده است .

نماینده مردم آستانه اشرفیه  و کیاشهر مشارکت خیرین را در مبارزه با ویروس کرونا و کمک به بیمارستان ها بسیار خوب توصیف کرد  و افزود : امروز  فردی به صورت خود جوش  مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای امور درمانی استان پرداخت کرده است که جای تقدیر دارد.

دکتر قربانی اعتقاد داشت که الان ما هیچ کمبودی  در بیمارستان های  استان گیلان نداریم به طوری که بیمارستان رازی  که دارای ۶ تخت  I.C.Uبوده است  موضوع  ورود خیرین باعث شده که منابع به سمت ضروریات بیمارستانها از جمله بیمارستان رازی  هدایت شود به طوری که یک فرد خیر   ۳۰ تخت  I.C.U به رازی کمک کرده است   .

وی با اشاره به اینکه اقدام این فرد خیر یک کار تحفه ای است خاطر نشان کرد : این تخت ها همراه با زینکیلاتور و مانیتور در بیمارستان رازی  درفضایی که ایجاد شد نصب و کار آن انجام شده  است که این اقدام نمونه ای از کار عالی و خوب خیرین ما در گیلان است.

 

دکتر قربانی با اشاره به انتشار ویروس کرونا و مصایبی که برای مردم و کشور ایجاد کرده است ؛  نوعدوستی و همراهی مردم را یاد آور ایثارگری های ملت ایران در دوران دفاع مقدس برشمرد و اظهار کرد :  من و اکثر کادر درمانی  در لحظاتی که در بیمارستان ها حضور داریم  انگار لباس رزم پوشیده ایم و همه آن لحظات دفاع مقدس برای ما تداعی می شود  که همه بی ادعا دارند تلاش خودشان را برای مبارزه با یک دشمن واحد انجام می دهند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان   میزان کمک های خیرین در استان گیلان را تاکنون بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال نام برد  و گفت:  به طور مثال شخص خیری  ۱۶ دستگاه بای پاپ (دستگاه کمک تنفسی) که هر کدام ۲۵۰ میلیون  ریال است برای بیمارستان انزلی خریداری  و هدیه کرده است

 

وی از همه مردم گیلان درخواست کرد که پروتکل های ستاد مقابله با کرونا را جدی بگیرند و با خانه ماندن ؛  کادر پزشکی  و بهداشت و درمان را برای نابودی ویروس منحوشس کرونا یاری دهند

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است