یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 نوامبر 2019 ، ساعت 12:26 467 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55945

تاکید سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه بر قانون مداری انتخابات مجلس

در اولین نشست سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه با کارکنان اداری حوزه فرمانداری این شهرستان بر  رعایت اصل قانون مداری و عدالت در انجام انتخابات پیش روتاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، در این نشست که  معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و بندر کیاشهر حضور داشتند یونس محمود اظهار کرد : فرمانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی اگر از عملکرد مطلوبی برخوردار باشد این نتیجه در همه ابعاد ادارات شهرستان رسوخ پیدا کرده و سبب اعتلای مجموعه اداری شهرستان خواهد شد.

وی پیگیری و بازخورد ادارات در بحث مصوبات و بررسی روند اجرای کارها را  از اهداف سیستم برشمرد و افزود : نظارت و پیگیری ها  باعث بهبود کیفیت فعالیت ها و ایجاد بهره وری درسیستم اداری شهرستان و در نتجه رضایتمندی مردم را به همراه خواهد داشت.

سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه تکریم مردم را تکریم نظام مقدس جمهوری برشمرد وبا بیان اینکه  مردم ، لایق خدمات زیادی هستند اذعان کرد : دولت تدبیروامید،که یک دولت برنامه محوری است و باید با برنامه ریزی مدون ، خدمت گذاری به مردم را به نحواحسن انجام ومهیا کنیم.

محمودی  اخلاق، روی خوش و توجه به حفظ حقوق و کرامت انسانی با مراجعان را از نشانه های تکریم به ارباب و رجوع برشمرد و خاطر نشان کرد :  تحقق این موضوع مهم نیازمند به تعامل وهمکاری دوستانه همه کارکنان است که کار مردم بر زمین نماند.
سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه  دقت در نظم و انضباط اداری پرسنل ، نظارت بر پیشرفت اجرای مصوبات هر اداره ، بازدید از پروژه های سطح شهرستان را از جمله کارهای مورد انتظار وی از همکاران اداری نام برد و اظهار امیدواری کرد  با برنامه ریزی صحیح به صورت روتین و هدفمند کارهای اداری انجام شود .
وی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات مهم نمایندگان مجلس و تاکید بر رعایت اصل قانون مداری و عدالت در انجام انتخابات پیش رو گفت: امیدوارم با همدلی و همکاری یکدیگر در برگزاری مطلوب انتخابات و بهبود کیفیت کلیه فعالیتها و جلب رضایت باری تعالی و مردم عزیز موفق‌ حرکت کنیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است