یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
6 اکتبر 2019 ، ساعت 17:56 617 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55155
  فرماندار آستانه اشرفیه اعلام کرد :

تا پایان سال همه محلات شهر و روستا ساماندهی  می شوند.

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست با کمیته ساماندهی محلات  و معابر شهری و روستایی این شهرستان اعلام کرد : تا پایان سال همه محلات شهر و روستا در شهرهای استانه اشرفیه و بندر کیاشهر ساماندهی  می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری گلرودبار با اشاره به سیاست های دولت به منظور ساماندهی تمام امور شهر  از طریق نرم افزارها برای کاهش مراجعات مردمی گفت: استفاده از نرم افزارها ضمن صرفه جوئی در وقت مردم و مراجعه کنندگان باعث خواهد شد که  کلاه برداری ها و سوء استفاده  به کمترین حد کاهش یابد.

وی  با تصریح بر این نکته که باید هر واحد مسکونی و یا تجاری باید دارای یک کد پستی مستقل باشند اظهار امیدوئاری کرد با هماهنگی های به عمل آمده از سوی اداره پست و با همکاری شهرداری ها و بخشداری ها و بنیاد مسکن بتوانیم تا پایان سال  همه محلات  را نام گذاری کنیم .

وی اضافه کرد : باید اختلاف اعداد و رقم بین شهرداری ها و بخشداری ها با اداره ثبت  برطرف و به سمت یک تعریف استاندارد برای نام گذاری در شهرستان حرکت کنیم.

در این نشست بلارک رئیس اداره پست آستانه اشرفیه گزارشی را در خصوص پیگیری مصوبات گذشته  ، ساماندهی محلات در روستاها از سو یبنیاد مسکن و بخشداری ها و اقدامات انجام گرفته ، بررسی فنی تعریف کوچه برای رسیدن به یک تفاهم  ارائه داد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است