سه شنبه, ۵ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 سپتامبر 2020 ، ساعت 19:41 571 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63246
به مناسبت 7مهر روز آتش نشانی و ایمنی ؛

از آتش نشانان آستانه اشرفیه تجلیل شد

به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی ، آیین تجلیل از آتش نشانان آستانه اشرفیه با حضور فرماندار و امام جمعه و جمعی از مسئولین در محوطه ساختمان آتش نشانی شهر آستانه اشرفیه برگزارشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه با تقدیر از تلاش های ایثارگرانه آتش نشانان شهرستان به اقدامات آموزشی آتش نشانی برای کاهش حوادث اشاره کرد و گفت: مراکز تجاری که تراکم جمعیت در آن ها بیشتر است باید با استفاده از تجارب گذشته برای رفع کاستی ها وعیوب با اقدامات پیشگیرانه در رصد آموزشی آتش نشانی قرار گیرند.
حمید رضا یی لاکسار افزود : انتطارات مردم از آتش نشانان داشتن تجهیزات و وسایل بروز آتش نشانی است که به بهترین نوع و کمترین آسیب به مردم در بروز حوادث خدمات رسانی کنند .
وی با بیان اینکه تمرین و ممارست و بالا بردن مهارت باعث خواهد شد که در کوتاه ترین زمان و با کمترین تلفات اقدامی موثر انجام شود اظهار کرد : حضور آتش نشانان در تصادفات و برای کسانی که در خودرو مصدوم و گیر کرده ا ند می تواند در زنده ماندن فرد مصدوم کارساز و تاثیر گذار باشد.

شهردار آستانه اشرفیه نیز با اشاره به وقایع ۷مهر ۵۹ و شهادت آتش نشانان آبادان که با بمباران حزب بعث عراق جانشان را نثار انقلاب و ایران کردندگفت: خدمات آتش نشانی در دوران پیک اول و دوم کرونا علاوه بر کارهای ذاتی خود شان ، بسیار تاثیر گذار بوده است
محمد دانش شکیب ضمن تقدیر از تلاش های آتش نشانان این شهر ستان و با اشاره به اقدامات یک ساله آتش نشانی آستانه اشرفیه از همه کسانی که در این راه گام برداشتند و جانشان را تقدیم ایران و ملت ایران کردند سپاسگزاری کرد.
رییس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه نیز از آتش نشانی شهرستان درخواست کرد که آموزش و ارتقای ایمنی را در دستور کار خود قرار دهند .
مجید همتی با تقدیر و تشکر از آتش نشانان به موضوع پیشگیری و امنیت و ارتقای تجهیزات با توجه به برج سازی ساختمان ها اشاره کرد و اذعان کرد که شهرداری وش ورای شهر بر اساس اعتبارات تخصیصی تلاش می کنند تا بخشی از نیازهای آتش نشانی شهرستان را تامین کنند.
در پایان این مراسم با اهدای تندیس و لوح از آتش نشانان این شهرستان تجلیل به عمل آمد

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است