یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۲ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۱:۵۹ 169 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46744

تجلیل از شاهدین ایثارگر فرمانداری آستانه اشرفیه :

طی آئینی که از سوی بنیاد شهید و ایثارگران  آستانه اشرفیه برگزارشد ۴ نفراز شاهدین ایثارگر فرمانداری آستانه اشرفیه تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  در این آئین که در نماز خانه فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد  فرماندار آستانه اشرفیه یکی از  بهترین جبهه خدمت در جامعه امروزی را ، خدمت به مردم نام برد

رحیم حیدری  افزود : بزرگترین عزت  مسئولین شهرستان ،  خدمت و  اداری حل مشکلات مردم  است که با  روحیه تلاش و تکاپور علی الخصوص  در ایثارگران امیدواریم خدمات ارزشمندتری برای مردم  ارائه دهیم

امام جمعه آستانه اشرفیه نیز ضمن تقدیر از این کار ارزشمند فرهنگی در تجلیل از شاهدان و ایثارگران دوران دفاع مقدس   اظهار امیدواری کرد که فرهنگ و ایثار و شهادت برای ارائه خدمت بهتر به مردم نهادینه تر شود.

حجت الاسلام طیبی افزود :    توفیقی است که در هفته یک روز در خدمت ایثارگران دوران دفاع مقدس در دستگاه های اجرای باشیم  که در ارائه خدمت به مردم نهایت تلاش خود را به کار می بندند.

در پایان ۴نفر از  شاهدین  ایثارگر فرمانداری  استانه اشرفیه  آقایان رحیم حیدری ، عباس عالم ، حجت حاجی پور و کاظم خواه  با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

عکس : پارسا ذرعی

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است