پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
18 می 2020 ، ساعت 13:06 76 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60452

تجلیل از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی آستانه اشرفیه

مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان آستانه اشرفیه ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزارشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری آستانه اشرفیه روابط عمومی ها را پل بین سازمان ها و مردم در اطلاع رسانی نام بردواز تلاش های اعضای روابط عمومی ادارات و نهادها در عرصه خبر ورسانه تقدیر کرد
فرماندار آستانه اشرفیه نیز در این نشست ضمن اشاره به نزدیک شدن عید سعید فطر و تبریک به مردم ایران و شهروندان  این شهرستان گفت:امیدوارم عید فطر بازگشت به فطرت ما انسان ها و رسیدن به رضای خداوند باشد

یونس محمودی با اشاره به روز جهانی قدس  و نهادینه کردن جهانی روز قدس از سوی امام خمینی( ره ) درباره نقش روابط عمومی ها در دوران کروناگفت:نقش روابط عمومی ها در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا و چگونگی عدم ابتلای مردم به این بیماری مخرب و کاهش آن  بسیار تاثیر گذار بوده است.

وی افزود :روابط عمومی به واقع ، نماد انگیزه ورزی یک مدیر است  و نقش مدیر روابط عمومی ، در رشد و تعالی نظام حاکمیت در آن اداره یا سازمان  اجتناب ناپدیر است .

محمودی نقش روابط عمومی را بسیار موثر و تاثیر گدار نام برد و بیان کرد:موتور محرکه فرهنگی هر اداره  ؛روابط عمومی است و نقش بازدارندگی ؛سازندگی و هویت بخشی  هر دستگاه را برعهده دارند.

وی با بیان اینکه ما برای حهانی شدن به ابزار قدرتمند روابط عمومی نیازمند هستیم گفت :صداقت ؛شفافیت و صراحت در بیان مسایل از ویژگی های حهانی فکر کردن و کشوری دیدن و استانی و منطقه ای عمل کردن  روابط عمومی هاست.

 

در پایان این مراسم از ۱۳ نفر روابط عمومی های برتر شهرستان با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است