سه شنبه, ۶ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
29 ژوئن 2021 ، ساعت 20:09 438 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :66168

تجلیل از منتخبین طرح و برنامه های ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان آستانه اشرفیه

همایش تجلیل منتخبین طرح و برنامه های ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان آستانه اشرفیه در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹ در سالن ارشاد شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی در مراسم تجلیل از منتخبین طرح و برنامه های آموزشی ضمن تقدیر از همه فرهنگیان و دست اندرکان گروه های آموزشی جهت حسن عمکلرد واجرای برنامه های آموزشی در دوران کرونایی اظهارکرد : همه فرهنگیان و کارگروه های آموزشی برای رسیدن به هدف که آن ارتقای سطح دانش دانش آموزان است همت داشتند و بواقع باید گفت که شعار «همه برای یادگیری» قطعا عملی شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان محمدرضا سیرتی با بیان اینکه کرونا فرصت‌ نوینی را در فرایند تعلیم و تربیت به وجود آورد گفت : نقش معلمان در ایجاد انگیزه بسیار مهم است که از اهم اقدامات فرهنگیان می توان حساس نمودن دانش آموزان به موضوعات پژوهشی ، ایجاد امنیت فضای آموزشی ، پی گیری مداوم و تاثیر فراوان در طرح برنامه می توان نام برد .

وی به نقش والدین نیز اشاره داشت و افزود: والدین در دوران مجازی توانستند ضمن فراهم نمودن تدارکات و بسترمناسب فضای آموزشی همراه و همگام با کادر آموزشی باشند که با ایجادعلاقه به این طرح و همکاری با مدیران در پیشبرد دانش دانش آموزان نقش مهمی را ایفا کردند.

درادامه این مراسم  از مدیران،معاونین و معلمان ابتدایی و مربیان پیش دبستانی منتخب و فعال شهرستان آستانه اشرفیه در اجرای طرح و برنامه ها و همچنین مسابقات علمی و آموزشی در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹ با حضور ریاست اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی و ریاست اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان تجلیل به عمل آمد .

گزارشگر : هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است