یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
17 فوریه 2021 ، ساعت 22:51 538 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64733

تجلیل از مهندس رحیم حیدری در فرمانداری آستانه اشرفیه

۲در جلسه هم‌اندیشی با فعالین اجتماعی و فرهنگی شهرستان آستانه اشرفیه از مهندس رحیم حیدری فرماندارآستانه اشرفیه تقدیر شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، جلسه هم اندیشی فعالین اجتماعی و فرهنگی شهرستان آستانه اشرفیه عصر امروز با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه، شهردار و فعالین حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزهرشد و با طرح سه پیشنهاد: انجمن نامگذاری خیابان ها،انجمن مفاخر و نام گذاری میدان کتاب درشهر، برگزار شد.

در این جلسه امام جمعه شهرستان ؛  با بیان اینکه خداوند به انسان ها در تعیین سرنوشت خود اختیار داده است اظهار کرد؛ شکل گیری جامعه پویا و فعال در گرو مطالبه گری است، انسان با مطالبه گری می تواند سرنوشت خویش را تغییر به تعالی نماید که انتظار است مطالبه گری به شیوه مثبت رو به رشد باشد .

فرماندار شهرستان لنگرود نیز که با دعوت جمعی از فعالین اجتماعی در جلسه حضور داشت مردم را بزرگترین سرمایه دانست و افزود؛ مسئولیت در نظام ارزشمند است که با همراهی مردم ارزشمند تر می شود
رحیم حیدری  با تاکید به امر مطالبه گری گفت ؛ مطالبه گری فقط نقد نیست ، مردم می تواننداقدامات مثبت مسئولین به جهت تشویق و ترغیب خدمات بیشتر و تحریک مسئولین دیگر هم بیان کنند که در این صورت فضا برای سنگ اندازان تنگ می شود .
بخشدار شهرستان آستانه اشرفیه  با اظهار به اینکه صیانت از ارزش های ملی_تغییر کاربری بصورت موشکافانه در حال انجام است، گزارشی از صندوق رفاه زنان روستایی،استقلال زنان در روستاها ، بیمه روستایی ،رسیدگی به امور بانوان ،مدیریت پسماند را ارائه داد.
شهردار شهرستان مهندس دانش شکیب شفافیت در ارائه گزارش را مهم دانست و گفت ؛تمام پروژه ها بصورت مناقصه در حال انجام است و به حمدالله پروژه خیابان فردوسی،طرح سیماک ،میز الکترونیک ۱۳۷،پارک بوستان .و…از اقدامات شهرداری شهر ستان می باشد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه نیز  با بیان اینکه در هر جامعه ای که فرهنگ کتاب و کتابخوانی گسترش پیدا کند هم فرهنگ عمومی افزایش می یابد و هم بزهکاری و آسیب های اجتماعی کمتر می شود افزود؛نامگذاری میدان در شهر به نام میدان کتاب را به صورت مکتوب به شورای شهر ابلاغ خواهد شد
حمید رضایی لاکسار سه طرح پیشنهادی فعالین اجتماعی را مهم دانست. و افزود انشاالله شورای نظارت بر نامگذاری اماکن و انجمن مفاخر توسط اداره ارشاد پیگیری خواهد شد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه؛میزان مشارکت مردم در انتخابات را مردم سالاری و خرد جمعی دانست و افزود؛ایجاد تشکل های صنفی در حوزه های مختلف برای هدفمند دنبال شدن مطالبات مردم است.

وی وحدت و همدلی را بسیار مهم دانست و افزود؛ لازم است همه و مخصوصا رسانه ها آگاهی مردم در مشارکت ،حضور و انتخاب اصلح را بالا برده و امید آفرینی در جامعه و عدم مایوس کردن مردم را در برنامه خود داشته باشند .

در پایان از مهندس رحیم حیدری فرماندار اسبق شهرستان آستانه اشرفیه به پاس خدمات ارزنده ای که برای شهرستان آستانه اشرفیه  در حوزه فرهنگی و اجتماعی داشتند از سوی فعالین اجتماعی شهرستان هدیه ای به وی  اهدا شد.

عکس و گزارش :هما اکبری

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است