یکشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
16 آگوست 2020 ، ساعت 21:46 346 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :62417
 

تجلیل از کادر درمانی بیمارستان کوثر  آستانه اشرفیه+ تصاویر

در آستانه فرا رسیدن ماه محرم و همراهی و همیاری  هیئت های مذهبی  با کادر درمانی  برای کاهش بیماری کرونا ،  از تلاش های کادر درمانی بیمارستان کوثر  آستانه اشرفیه  تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  طی مراسمی که عصر امروز  با حضور امام جمعه آستانه اشرفیه و  جمعی از هیئت های مذهبی  شهرستان آستانه اشرفیه در بیمارستان کوثر برگزارشد  با اهدای  پرچم عزای اباعبدالله الحسین ، و دو تابلو نفیس  و شاخه های گل به مدافعات سلامت از آنان قدر دانی شد.

در این نشست  امام جمعه آستانه اشرفیه طی سخنانی کوتاه  افزود : همت و تلاش های کادر درمانی  در مقابله با بیماری کرونا  بویژه در  در دوران شیوع گسترش این بیماری  ستودنی و قابل توصیف نیست  که همین احساس مسئولیت این عزیزان باعث شده است که  جمعی از کادر درمانی ما به شهدای سلامت بپیوندند.

مراسم تجلیل از کادر درمانی بیمارستان کوثر  که به همت هیئت پرچمداران امام حسین  ( ع  ) برگزارشد  مسئول این هیئت در در جمع کادر درمانی این بیمارستان  گفت:  این هیئت به نمایندگی از هیئت های مذهبی شهرستان  تلاش خواهد کرد با اطاعت از فرمایش مقام معظم رهبری  که دستورالعمل های ستاد پیشگیری از بیماری کرونا  را لازم و واجب دانستند   از برگزاری مراسم که منتج به زحمات برای کادر درمانی شود پرهیز  و همیار پزشکان و کادر درمانی باشد.

مجتبی شیرزاد افزود : این هیئت در دوران کرونا تلاش های خود را در بخش تولید ماسک و بسته های معیشتی به افزاد نیازمند معطوف کرده و امسال در ایام محرم و صفر تلاش دارد هزینه های خود را در این راه  به کار بندد.

در حاشیه  این مراسم از مدیر مسئول  پایگاه خبری جلال شرق   و علی رحیمی مقدم عکاس  پایگاه خبری  آستان خبر بخاطر همیاری و همراهی با هیئت در دوران کرونایی در انعکاس اخبار  کمک ها با اهدای لوح و تندیس از سو یبیمارستان کوثر و هیئت پرچمداران امام حسین  تقدیر شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است