یکشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار
24 آگوست 2018 ، ساعت 20:54 411 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43113

ترافیک سنگین در محورهای خروجی استان گیلان

رئیس پلیس راه گیلان گفت‌:‌ ترافیک محورهای خروجی گیلان به‌علت بازگشت مسافران از عصر امروز بسیار حجیم و سنگین است.

به گزارش جلال شرق؛سرهنگ حسین محمدپور اظهار داشت:‌ وضعیت ترافیکی محورهای خروجی گیلان به علت عزیمت و برگشت مسافران از عصر امروز جمعه ۲ شهریور بسیار سنگین بوده است و همچنان نیز با تردد وسائط نقلیه به صورت حجیم ادامه دارد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان ابراز داشت:‌ به غیر از جاده رشت به سمت تهران که با ترافیک بسیار سنگینی همراه است مابقی محورهای شرقی و غربی استان گیلان در این لحظه با ترافیک سیار و روانی همراه بوده و هیچ مشکل و گره ترافیکی نیز اتفاق نیافتاده است.

محمدپور در مورد محدودیت ترافیکی در حال اعمال محورهای استان گیلان خاطرنشان کرد:‌ به‌منظور تسهیل در عبور و مرور در جاده‌های استان امروز جمعه ۲ شهریور محدودیت‌ ترافیکی در دو محور رشت به قزوین و آستارا به اردبیل به صورت لاین رفت و برگشت اعمال شده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان‌ در مورد زمان پایان این محدودیت ترافیکی نیز ‌عنوان کرد: بر اساس این تصمیم ممنوعیت عبور و مرور و تردو خودروهای باربری و سنگین در دو محور یاد شده که از ساعت ۱۲ امروز آغاز شده بود تا ساعت ۲۴ ادامه پیدا می‌کند.

محمدپور با بیان اینکه این محدودیت ترافیکی شامل خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی نمی‌شود افزود:‌ اعمال محدودیت‌های ترافیکی به ویژه در ایام تعطیلات در محورهای ورودی و یا خروجی استان گیلان به علت تردد تعداد بسیار زیاد وسائط نقلیه در تسهیل عبور و مرور بسیار راهگشا است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه از دیروز تاکنون حادثه منجر به فوت در جاده‌های گیلان رخ نداده است تصریح کرد:‌ در کمربندی کلاچای ساعاتی قبل بر اثر برخورد دو وسیله نقلیه و آتش‌‌ گرفتن یکی از خودروها یک نفر دچار مصدومیت ناشی از سوختگی شده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است