دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
18 آگوست 2016 ، ساعت 12:33 1,538 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19686

تصویر وزیر در جمع استقلالی‌ها و دو سئوال درباره این دو همراه آقای وزیر

به گزارش جلال شرق ، محمود گودرزی بار دیگر تفاوت مثبتش با اطرافیانش را نشان داد. درحالی که به ازای ۶۳ ورزشکاری که در ریو هستند ، ۱۸۳ کاروان اعزامی داشتیم اما شخص گودرزی پای حرفش ایستاد و گفت نیازی نیست که وزیر ورزش در المپیک حاضر باشد و وزیر کارهای مهمتری دارد. او در این ۳ سال نشان داده اصلا عشق سفر نیست اگرچه معاونانش نشان دادند اصلا مثل او فکر نمی کنند.
آقای وزیر در روزهایی که همه درگیر المپیک هستند اما سری زد به تمرین استقلال . استقلال که بزرگترین دغدغه چندماه اخیر او بوده است. او خشمگین بود از ریخت و پاش در این تیم و برای همین مرد قدیمی ورزش ایران را برکنار کرد. کلی جنگ و دعوا در این یکی ، دو ماه ایجاد شد و گفتند او ضد استقلال است. بعد از تغییرات ، حالا او سرپرست مورد نظرش را گذاشته ، هیات مدیره را هم تغییر داده و اینچنین خندان به تمرین استقلال ایده آلش رفته و عکس یادگاری گرفته است اما این تصویر خود بهانه ای است برای پرسیدن چند سئوال. اول اینکه گفتند افشارزاده رفت چون بازنشسته بود. حالا رضا افتخاری که دوران مدیریتش را در جاهای مختلف مدیریت توسعه گری نداشته و در خوشبینانه ترین حالت مدیری از جنس خود افشارزاده است را آورده که اتفاقا او هم یک بازنشسته است. اینکه این مدیر با مدیر قبلی چه تفاوتی خواهند داشت را حتما آقای وزیر می تواند بزودی درباره اش شرح دهد. اینکه چرا مثلا مدیری مثل حسنی خو نمی تواند در این مجموعه دوام بیاورد و بعد یکی مثل افتخاری می آید.
در اطراف وزیر ورزش در این تصویر ، دو عضو دیگر هیات مدیره استقلال هم هستند. اولی دکتر مسعود معینی است که خود وزیر در جلسه هیات مدیره ای که برای انتخاب حسنی خو گذاشته بودند ، بارها درباره نظریات چندگانه اش به او گلایه هایی داشت و دیگر که چهره ای جوانتر یعنی شهاب جهانیان است که ریاست هیات مدیره را هم بر عهده دارد. شاید درباره انتخاب معینی بتواند بگوید یک استقلالی قدیمی که عالی ترین درجه سواد دانشگاهی دارد را انتخاب کرده اند که فوتبال را خیلی خوب می فهمد و استقلال قطعا بهتر از او نداشته که انتخابش کنند. از او در مقام عضو هیات مدیره ، به عنوان چهره فنی استفاده شده و خواسته مالی هم نداشته اند. اما درباره انتخاب شهاب جهانیان ، شخص وزیر چه استدلالی دارد؟ این جوان که قطعا فوتبالی نبوده چطور این مقام اجرایی مهم را در استقلال گرفته است؟ او که در یکی ، دوسال گذشته در بحث های مالی هم گامی در راه استقلال مالی تیم برنداشته اما حالا با اپوزسیون استقلال که خیلی از آنها را شخص وزیر کنار گذاشته است ، دور هم جمع می کند و از آنها راهکار می گیرد. اگر آن دور افتاده ها از استقلال خوب هستند ، چرا شخص وزیر و مجموعه وزارت ورزش به کارشان ایراد می گیرد و پرونده های شان را به دادسرا داده است. اگر هم خوب هستند که چرا از خودشان برای اداره استقلال استفاده نمی شود. از این مهمتر اما این است که اساسا متر و معیار حضور یکی چون شهاب جهانیان در هیات مدیره استقلال ، در این یکی دوسال چه بوده است. قطعا حضور در هیات مدیره های استقلال و پرسپولیس نظام نامه ای دارد، عملکرد اعضا هم در بازه های مختلف قابل بررسی است. اگر مدیریت پیین استقلال بی بند و بار و شلخته هزینه کرده است ، اعضای مهم هیات مدیره اش باید حالا پاسخگو باشند که سیاست گذاری می کرده اند و خط مشی می دادند.
اگر هم موفق بوده اند که قطعا باید مهر تائید بر مدیریت قبلی می زدند. حالا اینکه وزیر ورزش و دوستانش قطعا برای انتخاب اعضای هیات مدیره ها ، ویژگی هایی در نظر گرفته اند. قبل تر عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش در امور بررسی گزینه های عضویت در هیات مدیره گفته بود افرادی انتخاب می شوند که بتوانند یا از نظر فنی یا از نظر مالی و توسعه ای کمکی به استقلال کنند. اینکه مثلا یکی چون جهانیان چه کمکی به استقلال می کند و در این دو سال چه کرده است ، پرسشی بی جواب نمی تواند باشد و قطعا برایش اسنادی وجود دارد و وزارت محترم ورزش می تواند با انتشارشان ، نشان دهد چرا دست به چنین تصمیمی زده است و قطعا انتخاب هایی به این مهمی به یک آشنایی ساده بین فرد منتخب و فرد مسئول ختم نمی شود./خبرآنلاین

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است