دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
11 ژانویه 2021 ، ساعت 19:27 497 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64248
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در ستاد بزرگداشت دهه فجر؛

تضعیف دولت ، خدمت به دشمن است

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جمع اعضای ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر این شهرستان گفت:  تضعیف دولت ، خدمت به دشمن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حمیدرضایی لاکسرایی ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) با توجه به فرمایش رهبری در خصوص ارزیابی تحقق شعارهای انقلاب در طول ۴۲ سال گفت : ما ملت مستقلی هستیم و مهترین شعاری که تحقق یافت استقلال ایران اسلامی است.

وی با اذعان به فرمایش امام راحل که رمز بقا و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را وحدت ، انسجام ویکپارچگی مردم عنوان کرد گفت: باوحدت  و یک پارچگی می توانیم بردشمن فائق شویم که تاکنون چنین بوده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه  ایران سه دوره سخت را گذرانده است بیان کرد : دوره نخست  پیروزی انقلاب بود که با جانفشانی ، و تقدیم ده ها هزارشهید ومقاومت ملت  به پیروزی رسید و دو م اینکه در جنگ تحمیلی نابرابر که مهمترین حادثه بعد از انقلاب علی رغم تجهیزات دشمن بود که  بعد از یک سال اولین موفقیت آن که شکست حصر آبادان بود حاصل شد  و سومین مورد سخت درسال ۹۷ که جنگ اقتصادی  تمام عیار از سوی دشمن انقلاب  راه اندازی شد  که به حمدالله پس از یک سال حلقه محاصره شکسته شد و ترامپ امریکایی به تعبیر امام هیچ غلطی نتوانست بکند  .

نماینده عالی دولت خواستار اهتمام ویژه برای آگاهی رسانی از افتتاح پروژه ها و اقدامات و خدمات این دولت شد و افزود : برنامه های اثر گذار با جدیت بیشتر وبا محوریت وحدت آفرینی در ایام الله دهه فجر باید مورد توجه و  تاکید مسئولین نهادها و ادارات شهرستان باشد

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان ظرفیت ها ی مرومی ومشارکت اجتماعی را مهم دانست و افزود : امام خمینی (ره) با بیان اینکه ” من دولت تعین می کنم ،من با پشتوانه ملت دولت تعیین می کنم” نقش مشارکت اجتماعی و ظرفیت مردمی را  بسیار مهم  برشمردند‌.

وی از دستگاه ها و نهادهای دولتی خواست که اجرای برنامه های خود را  بامشارکت مردم در موضوع های چون تبیین و ترویج آرمان های انقلاب،بسط و گفتمان انقلاب اسلامی ،امید آفرینی و پرهیز از مسائل اختلاف برانگیز ،تجلیل از مقام شامخ شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به منصه ظهور و بروز برسانند..

دکتر رضایی با بیان اینکه تضعیف دولت خدمت به دشمن است گفت : مقام معظم رهبری با تدابیر هوشمندانه تمام توطئه‌های دشمن را خنثی کرده و ما نیز باید با بیان خدمات انقلاب و نظام, نظر مردم را جلب کنیم.

فرماندار آستانه اشرفیه از رسانه ها خواست تا نسبت به تبیین اهداف و آرمان های والای انقلاب ، امام راحل و مقام معظم رهبری نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه درپاسداشت چهل وسومین پیروزی انقلاب اسلامی و بزرگداشت دهه فجرمتمایز عمل کنیم گفت : بعد از رحلت پیامبر اعظم همه فکر می کردند که نهضت تمام خواهد شد، اما ۱۴۰۰ سال گذشته الحمدالله این نهضت با نورانیت هر چه تمام تر به حیات خود ادامه می دهد

حجه الاسلام والمسلمین دکتر طیبی  افزود : ما باید در پاسداشت چهل و سومین پیروزی انقلاب اسلامیو انتقال گوشه‌ای از واقعیت‌های آن زمان به نسل جوان به عنوان کارگروه ستاد دهه فجر  نقش فعالی داشته باشیم.

دراین شنست  هر یک از روسای کمیته های ستاد دهه فجر ،  برنامه ها و اقدامات اجرایی خودرا با توجه به شرایط کرونایی ارایه دادند

گزارش : هما اکبری

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است