یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 نوامبر 2019 ، ساعت 21:45 580 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56519
سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه در نشست با احزاب و اعتدالیون حامی دولت ؛

تعارض و تضاد آرا باعث دست یافتن به  تعاطی افکار می شود/باید مدیرانی نتیجه گرا باشیم و در امور مردم دقت داشته باشیم

فرماندار آستانه اشرفیه عصر امروز در نشست با احزاب و اعتدالیون حامی دولت دراین  شهرستان گفت: تعارض و تضاد آرا باعث دست یافتن به  تعاطی افکار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، یونس محمودی با بیان اینکه از بستر تعادض است که به تعاطی افکار خواهیم رسد اظهار کرد : به عنوان نماینده دولت در شهرستان ، بستر شفافیت ، نقد و بررسی  و سپس انتخاب ردر این شهرستان بیش از گذشته نهادینه تر خواهیم کرد.

وی با تصریح بر این که باید مدیرانی نتیجه گرا باشیم و در امور مردم دقت داشته باشیم افزود : باید با استدلال و استنتاج آن چه که به نفع مردم باشد در حوزه مدیریت ما به عنوان خروجی مدنظر قرار گیرد.

محمودی مدیرانی را موفق عنوان کرد که حداقل ۵۰ درصد از شهروندان از عملکرد وی راضی باشند و چند سویه گرائی را از جمله مواردی برشمرد که می تواند در بستر تعامل با گروه ها کمک کند.

سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه ادامه داد: اگر کارگزاران نظام عالم و عامل به زمان و مکان باشند هیچ شبهه ای نمی تواند حاکمیت فکری ما را مورد هجمه قرار دهد.

وی با بیان این که در فرمانداری بر روی همه باز است خاطر نشان کرد : ما در حد توان خود برای توسعه این شهرستان تلاش خواهیم کرد وانتظار کارکرد معجزه آسا هم نخواهیم داشت.

در ادامه اسماعیل درویش معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آستانه اشرفیه نیز گفت: ما به همه گروه ها و سلایق سیاسی شهرستان علاقه مند هستیم و سیاست فرمانداری نیز بر این است که هیئت اجرائی در برگیرنده همه افکار سیاسی شهرستان باشد.

رضا صالح نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی  از دیگر سخنرانان این نشست بود که در باره گفتمان جامعه و ارتباط تعاطی اندیشه ها برای رشد و پذیرش همدیگر سخنانی را ایراد کرد که در حال بروز رسانی است

حسن عباسی  ، تقی فلاح مژدهی ، مرتضی گلشاهی ، پیشگی ، مهدی کارگر، سامی پور محمدی فلاح ، سینا آتش پرور و..   در باره سلامت و شفافیت انتخابات در اجرا و نظارت ، به کارگیری  همه افراد از سلایق مختلف جامعه در برگزاری انتخابات ،  عدم توجه به سرمایه گذار در شهرستان ، مسایل و حوادث اخیر کشور ،  ایجاد گفتمان مبتنی بر عملکرد  ، عدم به کارگیری جوانان و خواهران در دوران دولت تدبیر و امید و… مطالبی را بیان کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است