یکشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
22 آگوست 2016 ، ساعت 12:08 2,005 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19889

تعامل و همیاری دستگاه های اجرایی شهرستان آستانه اشرفیه با واحدهای صنعتی

فرماندار آستانه اشرفیه صبح امروز در نشست اعضای کارگروه تولید و حمایت از صنعت این شهرستان خواستار تعامل و همیاری تمام دستگاه های اجرایی  جهت رونق تولید و حمایت از صنعت شد.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه نیاز است به عنوان متولیان صنعت با دقت مشکلات مربوط به این بخش را رصد کنیم اظهار کرد :  با رونق صنعت و چرخه تولید که باعث اشتغال زایی می شود  جامعه و همه ما می توانیم از این کار منتفع شویم .

وی افزود :اگر در حوزه شما یک واحد صنعتی دارای مشکل است و با حضور مدیر کل اداره شما قابل حل است با نشستی که برگزار خواهد شد می توانیم مشکل آن واحد صنعتی را برطرف کنیم .

حیدری بخشی از مشکلات واحدهای صنعتی را مربوط به ارزش افزوده عنوان کرد  و گفت: این بخش از درخواست های سرمایه گذاران بخش های صنعتی است که باید از طریق قانون گذاری و اصلاح آن حل گردد و ارزش افزوده را  به جای تولید کننده از مصرف کننده دریافت دارند.

IMG_0645

فرماندار آستانه اشرفیه از ادارات خدمات رسان خواست در بدهی واحدهای صنعتی و تقسیط آنها نهایت همکاری را داشته باشند و تا جایی که برای آنان مقدور است رهگشای مشکلات واحدهای صنعتی باشند.

وی هم چنین در خصوص گردش مالی و نقدینگی واحدهای صنعتی ادامه داد: کارفرمایان با پرکردن فرم های در خواست وام  می توانند با تمهید مقدماتی که از سوی استاندار ، مدیران کل بخش صنعت و بانک های عامل انجام گرفته در صورت عدم بدهی به بانک ها اازدریافت تسهیلات بهره مند گردند

در این نشست روسای ادارات صنعت ، معدن و تجارت ، آبفا ، تعاون  ،  تامین اجتماعی ، دارایی ، حفاظت محیط زیست و برق  گزارشی را از چگونگی همکاری با واحدهای صنعتی ارائه دادند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است