جمعه, ۲ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
22 مارس 2020 ، ساعت 16:33 143 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :59196
در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا تاکید شد:

تعطیلی بازار و مراکز و مجتمع های تجاری آستانه اشرفیه تا ۱۵ فروردین

در سیزدهمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان آستانه اشرفیه
بر تعطیلی بازار تا ۱۵ فرودین تاکید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛فرماندار آستانه اشرفیه در اولین جلسه سال ۹۹ که قبل از ظهر امروزدر سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد ضمن تبریک اعیاد نوروز و مبعث و آرزوی سلامتی و سربلندی و موفقیت برای کشور و مردم از تلاشهای اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در سال گذشته قدردانی کرد.

یونس محمودی با اظهار امیدواری برای غلبه بر کرونا با تلاش عوامل اجرایی مسئولین و همکاری مردم ؛از آنان خواست که در خانه بمانند و به جز در موارد اضطراری از خروج پرهیز نمایند.

نماینده عالی دولت با تشکر از سیاست های راهبردی استاندار گیلان و تقدیر از سپاه و ارتش اظهار کرد:آسیب پذیری گیلان از ویروس کرونا به دلیل تراکم بالای جمعیت، آب و هوا، فاصله کم شهرها و آبادی ها و مهمتر از همه گردشگر پذیر بودن و ورود مسافران بسیار بالاست.
وی اجرای طرح غربالگری و تصریح در تکمیل آن در کوتاهترین زمان؛ برلزوم تعطیلی بازار و مراکز و مجتمع های تجاری تا ۱۵ فروردین ، بجز داروخانه ها و فروشگاه هایی که مایحتاج مردم را عرضه می کنند تاکید کرد
فرماندار آستانه اشرفیه تصریح کرد: بر اساس ، تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و سران قوا و لزوم اجرای این مصوبه در شهرستان از اداره صمت ؛ اتاق اصناف ؛ اتحادیه ها تاکیدکرد که بانظارت بر این امر و با پشتیبانی نیروی انتظامی اقدام کنند.
در ادامه این نشست هریک از اعضا گزارشی را از روند اقدامات انجام شده ارایه دادند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است