یکشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
1 دسامبر 2015 ، ساعت 06:35 1,156 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :7291

تقدیر از علیرضا کارگر و سارا بهمنیار در نشست مدیران آموزشگاه‌های آستانه‌اشرفیه

در نشست مشورتی مدیران آموزشگاه‌های آستانه‌اشرفیه از علیرضا کارگر قوی‌بازو و سارا بهمنیار تقدیر به عمل آمد.
به گزارش جلال شرق ، مدیر آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه  در نشست با مدیران آموزشگاه‌های این شهرستان که در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد ضمن تبریک به کارگر و بهمنیار گفت: تلاش و جدیت یک فرهنگی برای کسب موفقیت دریکی از مسابقات بزرگ و بین‌المللی فیلم رشد مایه مباهات جامعه فرهنگی استان، کشور و به‌ویژه شهر آستانه‌اشرفیه است.
اسماعیل همایونی علیرضا کارگر را یک فرهنگی متعهد در بخش آموزش دانست و از کلیه فرهنگیان این شهرستان درخواست کرد با استفاده از فناوری‌های دنیای امروز برای تفهیم داده‌های آموزشی به نسل جوان تلاش مضاعفی را به کار ببرند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به موفقیت سارا بهمنیار به‌عنوان یک دانش‌آموز موفق در دبیرستان شهید قربانی یاد کرد و وی را جهادگر دو عرصه ورزش و اخلاق معرفی کرد که با رعایت حجاب اسلامی توانست پس از کسب رتبه اول در مسابقات کاراته آسیایی با تلاش خود به مدال برنز جهانی که در مالزی برگزار شد دست یابد.
مدیر آموزش‌وپرورش بابیان مشکلات آموزشی این اداره و طرح و تبیین داده‌های آموزشی از مدیران آموزشگاه‌ها درخواست کرد که برای ارسال نمرات میان‌ترم از سوی همکاران فرهنگی برای اطلاع  اولیا ی دانش آموزان و فرایند اجرایی امتحانات نیمه اول سال تحصیلی اقدام لازم را به عمل‌آورند.
در ادامه این نشست جمعی از مدیران مدارس مسائل مبتلابه آموزشی آموزشگاه‌های خود را مطرح و از سوی کارشناسان اداره متبوعه پاسخ‌های لازم ارائه گردید.
لازم به یادآوری است که در ابتدای این نشست فیلم «خیلی دور، خیلی دورتر» ساخته علیرضا کارگر برای مدیران آموزشگاه‌های این شهرستان به نمایش درآمد.

IMG_3260 IMG_3261 IMG_3263 IMG_3265 IMG_3268 IMG_3270 IMG_3273 IMG_3279 IMG_3280

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است