یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
27 فوریه 2016 ، ساعت 19:01 2,153 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11336

تقدیر رئیس ستاد آیت الله قربانی از مردم آستانه اشرفیه

مسئول ستاد انتخاباتی حضرت آیت الله قربانی در شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر از مردم این شهرستان به پاس حضور پرشورشان در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری تقدیر کرد.

به گزارش جلال شرق ، متن اطلاعیه که از سوی رئیس ستاد آیت الله قربانی به دفتر پایگاه خبری جلال شرق ارسال شده است بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر
صحنه سیاسی و حضور پرشور شما در انتخابات روزجمعه هفتم اسفندماه بار دیگر تحقق یک حرکت مصمم و پر امید بود که رشد سیاسی و اصرار بر مردم سالاری دینی را نمایان می نمود .
حماسه حضور شما مردم ولایتمدار در دو انتخابات حساس و سرنوشت ساز مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ؛ برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند این سامان ثبت نمود .
ستاد انتخاباتی حضرت آیت الله قربانی در این شهرستان از حضور پرشور شما مردم اخلاق مدار و ولایتی در این دو انتخابات مراتب سپاس خود را تقدیم میدارد و آرزومند است که در نظام ولایت فقیه که حاصل مجاهدتها بیشماری است همواره موفق و سربلند باشید ؛
در پایان لازم میدانم تا از همه مجریان برگزاری انتخابات نیز تشکر نموده و به نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر قربانی نیز صمیمانه تبریک عرض نمایم .
سید مرتضی فخرموسوی
مسئول ستاد انتخاباتی حضرت آیت الله قربانی در شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است