سه شنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
24 فوریه 2020 ، ساعت 11:27 383 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58743
دستور قضائی شهرستان آستانه اشرفیه :

تمام قلیان سراهای آستانه اشرفیه  تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

بر اساس دستور قضائی شهرستان آستانه اشرفیه به فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان تمام قلیان سراها تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  در اطلاعیه ای که از سوی رئیس دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه و رئیس پیشگیری از وقوع جرم این شهرستان  به فرماندهی نیروی انتظامی صادر شده است آمده است:

نظر به اینکه فعالیت قلیان سراها با توجه به احتمال شیوع بیماری کرونا ممکن است تبعات جبران ناپذیری برای سلامت مردم در شهرستان داشته باشد  و به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری و حفظ سلامت مردم تا اطلاع ثانوی و اعلام وزارت بهداشت و درمان مبنی بر رفع خطر این بیماری مقرراست  از فعالت کلیه قلیان سراها در این حوزه قضائی جلوگیری به عمل آورده شود و مراتب به این جانب گزارش شود.

هم چنین در ادامه این گزارش آمده است چنانچه  داروخانه های شهرستان از فروش ویا عدم عرضه ماسک به مردم امتناع کنند  مردم می توانند مراتب  خود را به نیروی انتظامی  و یا به شماره مستقیم دادگستری ۴۲۱۳۹۲۹۷  و یا ۴۲۱۲۲۱۴۴ گزارش کنند.

 

عباس پارسا منش

رئیس دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه  

                                                          و رئیس پیشگیری از وقوع جرم شهرستان       

گفتنی است  یکی از داروخانه های شهرستان آستانه اشرفیه با توجه به موجودی ماسک در داروخانه ؛ نسبت به عرضه ماسک به مردم  خود داری کرده بود بر اساس دستور قضائی برای  پلمپ این واحد داروئی به اداره امکان نیروی انتظامی  صادر شده است.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است