یکشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار
21 ژانویه 2020 ، ساعت 10:43 39 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57738
استکی:

تنها مانع بوکسورهای ایران، نحوه قضاوت‌هاست

سرمربی تیم ملی بوکس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در جام «احمد کومرت» ترکیه، گفت: تنها مانع بوکسورهای ما در مسابقات مهم پیش‌رو نحوه قضاوت داوران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از ایرنا ؛ تیم ملی بوکس ایران در مسابقات بین‌المللی استانبول با سه مدال نقره و چهار برنز به کار خود پایان داد.

تیم کشورمان برای حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک در سطح قاره آسیا که از ۱۴ بهمن در شهر «ووهان» چین برگزار می‌شود، خود را آماده می‌کند.

در این راستا، «علیرضا استکی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا با تمجید از عملکرد شاگردانش،  افزود: ۲۰ مبارزه در ترکیه انجام دادیم و ۱۱ پیروزی به دست آوردیم. حداقل پنج باخت تیم ما نیز با قضاوت عجیب داوران بود.

وی با بیان اینکه برد و باخت اهمیتی برای تیم ایران در جام «احمد کورت» ترکیه نداشت، ادامه داد: برای ادامه تمرینات به ترکیه رفتیم تا با حضور در یک مسابقه خوب، آمادگی تیم را بسنجیم. اکنون بوکسورهای ایران در حدود ۷۰ درصد آمادگی هستند و تا زمان آغاز مسابقات گزینشی به اوج می‌رسند.

استکی گفت: هدف‌مان این بود تا بوکسورها چند شب مبارزه کنند که تقریبا به خواسته‌هایمان رسیدیم. در بین نفرات «احسان روزبهانی» در یک وزن بالاتر مبارزه کرد و بسیار خوب بود. از او خواستیم در مرحله نیمه‌نهایی شرکت نکند تا با آسیب دیدگی مواجه نشود. او می‌توانست مدال طلا را از آن خود کند، اما برای همه ما سهمیه المپیک مهمتر از هر مساله دیگری است.

وی گفت:‌ از بازیکنانم از لحاظ فنی، تکنیک و اخلاقی راضی هستیم و تیم ملی که شاکله آنرا نفرات جوان تشکیل می‌دهند، شرایط خوبی دارد.

سرمربی تیم ملی ایران اظهار داشت: تنها نگرانی من نحوه قضاوت‌ها در مسابقات گزینشی است و امیدوارم که مسائل سیاسی در تصمیمات داوران تاثیرگذار نباشد و حق بوکسورهای ایران از بین نرود.

استکی در خصوص زمان آغاز مرحله جدید تمرینات، گفت: اردو از چهارشنبه با حضور ۱۰ بوکسور آغاز می‌شود. ترکیب تیم تقریبا مشخص است و تنها در وزن ۶۹ کیلوگرم از بین «سجاد کاظم‌زاده» و «مسلم مقصودی» یکی را گزینش می‌کنیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است