پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
7 می 2018 ، ساعت 19:33 1,739 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40262

تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه برگزارشد

طی مراسمی که با حضور فرماندار ، امام جمعه ، معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  گیلان ، تودیع  محمد معافی و معارفه کمیل شریفی  برگزارشد.

به گزارش جلال شرق  ، فرماندار آستانه اشرفیه در این مراسم گفت: هرمقام مسئولی که در جایی قرار می گیرد  در واقع نعمتی است که به وی ارزانی داشته شده است و موفقیت وی در آن جایگاه ، موفقیت نظام جمهوری اسلامی است.

وی ضمن تقدیر از تلاش های محمد معافی در زمان تصدی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان  اظهار امیدواری کرد با نیروی جوانی و پشتکار رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهد پویایی بیشتر در عرصه فرهنگ باشیم .

حجت الاسلام محمد ساجدی نیز با تقدیر از محمد معافی به عنوان دبیر شورای فرهنگ  عمومی  گف: امروز نباید یک مسئول به جای اینکه دغدغه های حوزه مسئولیت خود داشته باشد بیشتر به فکر هزینه های جاری و اداری خود باشد.

امام جمعه آستانه اشرفیه افزود : پیوند با مردم و استفاده از ظرفیت های مردمی از جمله مواردی است که مسئول جدید اداره فرهنگ و ارشاد باید به این ظرفیت ها اعتنا کند تا با کگمک و یاری مردم در پیشبرد امور خود موفق و بسترهای لازم را برای ارشاد اسلامی فراهم سازد.

ارتباط با هنرمندان و اصحاب فرهنگ از جمله مواردی بود که امام جمعه آستانه اشرفیه به آن اشاره کرد و اظهار کرد : این ارتباط می تواند اثر فرهنگی بسیار خوبی در جامعه فرهنگی و هنری داشته باشد و باید از این فرصت و امکاناتی که در اختیار ما قرار گرفته است  بهترین بهره را ببریم ..

وی اظهار امیدواری کرد که کمیل شریفی به عنوان رئیس اداره ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه بتواند مصوبات شورای فرهنگ عمومی از جمله تبیین معماری شهر و بنیاد علمی معین اهتمام جدی را داشته باشد.

در این مراسم معافی گزارشی را اقدمات خود را در طی ۹ سال گذشته انجام داده است به اطلاع اعضا رساند و از قصوری که در زمان تصدی خود بر ریاست اداره  فرهنگ و ارشاد داشته است ضمن طلب حلالیت  ، عذر خواهی کرد.

کمیل شریفی که به سمت رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استانه اشرفیه  معرفی شد متولد ۱۳۶۲ و دارای مدرک فوق لیسانس عکاسی  است .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است