دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۸ اسفند ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۱:۲۵ 1,668 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :38277
فرماندار آستانه‌اشرفیه :

توزیع عدالت و عمران در دستور نظام است

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست با دهیار ، شورای اسلامی و معتمدین روستای اشمان کماچال  گفت: توزیع عدالت و عمران در دستور نظام است.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری که به همراه بخشدار بندر کیاشهر و رئیس اداره اطلاعات این شهرستان به‌منظور بررسی  مشکلات  روستای اشمان کماچال در مسجد این روستا سخن می‌گفت اظهار کرد : خدماتی که نظام بعد از انقلاب در این روستا و روستاهای هم‌جوار انجام داده است حاکی از تلاش‌های مسئولین برای اجرای عدالت عمرانی و خدمات‌رسانی به مردم روستا است .

وی به مسئله امنیت و آرامش در جامعه به‌ویژه در این روستا اشاره کرد و افزود : امنیت حاصل در این روستا باعث ایجاد آرامش مردم خواهد بود و همان‌طوری که اذعان شده است این روستا یا هیچ بزه‌ای انجام نمی‌گیرد و  یا بسیار نادر خواهد بود.

بخشدار بندر کیاشهر نیز بابیان اینکه  در دولت تدبیر و امید تاکنون ۳۵۵پروژه بااعتبار ۱۲۶ میلیارد تومان در بندر کیاشهر اجرایی شده است و افق پیش رو را بسیار روشن توصیف کرد و گفت: همه مدیران شهرستان تلاش خود را خواهند کرد تا گره‌ای از مشکلات مردم را باز کنند.

وی با تاکید بر توسعه دولت مبنی بر بهبود وضعیت روستا و توسعه نیاز های روستایی افزود:مطمئنا با اجرای این سیاست ها شاهد رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال شهر و روستا خواهیم بود.

حجت حاجی پور خودباوری ملت را در تحریم‌ها با تکیه‌بر ظرفیت درونی  یکی از ویژگی‌های  مردم ایران برشمرد و اظهار امیدواری کرد با موفقیت‌های روزافزون مردم در تمام عرصه‌ها زمینه یاس و نومیدی دشمن بیش‌ازپیش فراهم شود.

در این بازدید میدانی  حسن شاخصی نماینده ادواری مجلس چهارم و پنجم شورای اسلامی به نمایندگی از مردم این روستا از تلاش‌های میران شهرستان برای ایجاد عدالت عمرانی تشکر کرد و درباره اجرای طرح گردشگری در این منطقه و روستاهای هم‌جوار باوجود فضای بکر جنگلی و جذب سرمایه‌گذار مطالبی را بیان کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است