دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۱:۵۳ 587 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49007
شهردار آستانه اشرفیه اعلام کرد :

توزیع کمک های شهرداری و شورای اسلامی شهرآستانه اشرفیه به مناطق سیل زده

شهردار آستانه اشرفیه از توزیع کمک های شهرداری و شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه به مناطق سیل زده استان گلستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  محمد دانش شکیب شهردار آستانه اشرفیه در راستای همدری با هموطنان سیل زده برخی از نقاط کشور با لغو اجرای ۲ برنامه فرهنگی از مجموع ۵ اجرای جشن نوروزی و اهدای هزینه های مراسم به مردم سیل زده استان گلستان، اقدام کرد.

وی افزود: بامداد روزجمعه ۱۶ فروردین  هدایای شهرداری و شورای اسلامی شهر در قالب بسته های مواد غذایی و بهداشتی و با همکاری گروه جهادی موعود (عج) گیلان به مسئولیت  مدیر روابط عمومی شهرداری و مسئول گروه جهادی موعود به استان گلستان ارسال شد.

شهردار آستانه اشرفیه خاطر نشان کرد :  پس از رسیدن  کاروان جهادی کمک های مردمی هشرستان به مناطق سیل زده  و پس از استقرار در کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در شهرستان گرگان با همراهی امیر منصور خم مّری و جمعی از نیروهای پرتلاش ارتش ، بسته های کمک به سیل زدگان در بین هموطنان نیازمند توزیع شد.

شکیب ادامه داد:  نماینده شهرداری در کاروان جهادی، عصر روز جمعه ۱۶ فروردین بیش از ۳۰۰ بسته را با همکاری دهیار و شورای اسلامی روستا در روستای حاجی آباد شهرستان کرد کوی و صبح روز شنبه ۱۷ فروردین بیش از ۷۰۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی را در بین نیازمندان شهر گامیشان با همراهی نیروها و ادوات ارتش جمهوری اسلامی توزیع کردند.

دانش شکیب در پایان گفت: : این کاروان به نیابت از شهروندان شهر آستانه اشرفیه به مناطق سیل زده ارسال شد و جا داراد از تمامی همکاران خیر شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر، گروه جهادی موعود(عج) استان گیلان، نیروهای مسلح و بویژه نیرو های پرتلاش ارتش جمهوری اسلامی ایران که در فراهم سازی امکاناتو توزیع اقلام ، این کاروان را همراهی کردند تقدیر و تشکر نماییم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است